Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
Like Tree8Likes

Thread: Top Eleven България (Bulgaria)

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1
    А как да разбера с кои съм на един сървър!

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    May 2016
    Posts
    1
    Днес играя мач реванш за Шампионската лига. Първия мач завърши 4:2 за мен като домакин. На реванша днес в редовното време завърши 2:2 и....започнаха продължения и в 118 вкарах трети гол за 2:3 и като свърши мача ми дава общ резултат от 2та мача 4:7. Някой ще ми каже ли кво по дяволите стана......

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    30
    в горните нива е страшно, пускате с всякакви отбори, едни нямат играчи, други пък са с по 6,7 звезди :d

  4. #14
    Newbie
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    1
    Един въпрос тактиката ми добра ли е 4-3-1-2

  5. #15
    Rookie
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    100
    Хаха, от кога има български форум тук?!? Я да питам, и надявам се да има активни хора. В 4 от последните 6 мача за FA Cup, сървъра на целият ми отбор/аз съм капитан отбора/, забива и не можем да си играем мачовете!!! Имате ли и вие този проблем, знаете ли на какво се дължи, как можем да го отстраним?
    Надявам се, някой да отговори, колкото и да съм скептичен. Успех на всички!
    League Champ: 10 times
    Vice: 5

    Champions L: 3 times
    Vice: 1

    Cup Winner: 13 times
    Vice: 7

    League winner seasons: 2,16,26,28,35,38,44,45,56,57
    Champ. league winner: 8,17,48
    Cup winner: 5,6,11,12,15,16,19,20,22,23,24,25

  6. #16
    Rookie
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    100
    Събуди се, българино!
    BeckStar likes this.
    League Champ: 10 times
    Vice: 5

    Champions L: 3 times
    Vice: 1

    Cup Winner: 13 times
    Vice: 7

    League winner seasons: 2,16,26,28,35,38,44,45,56,57
    Champ. league winner: 8,17,48
    Cup winner: 5,6,11,12,15,16,19,20,22,23,24,25

  7. #17
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    12
    Пpuятелu, тyk Top Eleven BG - Counter Formations: Top Eleven - контра-формации мoжетe дa нaмеpuте пoлезнa uнфоpмацuя oтнocно тoвa, kakва cxемa нa uгpa дa uзпoлзвaтe.

  8. #18
    Newbie
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    11
    Искам да попитам защо в Шампионската лига има отбори с по-високи нива?
    Мисля,че това не е справедливо!!!
    I want ask why on Champions League have teams high level than me?
    I think this is not fear!!!

    Top Eleven България (Bulgaria)-topeleven.jpg
    Top Eleven България (Bulgaria)-topeleven1.jpg

  9. #19
    Newbie
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1
    коя е най-добрата стратегия за тренировки така че да дигаш бонуси и кондицията да не e все на 0% ?
    Благодаря предварително !!!

  10. #20
    Famous BeckStar's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Italy
    Posts
    1,226
    Quote Originally Posted by matmessi View Post
    коя е най-добрата стратегия за тренировки така че да дигаш бонуси и кондицията да не e все на 0% ?
    Благодаря предварително !!!
    Здравей matmessi и добре дошъл в форума.

    Трябва да избереш минимум 8 играча(В случай че имаш играч с ST + AMC/L/R),4 дефанзивни и 4 офанзивни (4 х DC/DL/DR & 4 MC/ML/MR/AMC/AML/AMR + ST)
    За тренировката избираш 3+ лесни упражнения като се стараеш да надскочиш 3% кондиция.
    В най-добрия случай имаш 6 упражнения, 1 лесно и едно много лесно от дефанзивни, 1 лесно и едно много лесно от офанзивни и 1 лесно и едно много лесно от кондиция.

    Съветът ми е да тренираш резервите за бонус, набави си достатачно многопорфилни играчи за да получаваш по висок бонус.
    Нужни са ти играцхи от сорта на ST/AMC/L/R & DC/DMC за по лесно покритие на необходимите изискваня за бонус.

    ИЗИСКВАНЯ:
    АТАКА: Минимум 4 офанзивни играча - Минимум 1 ST или ST/AMC-R-L, останалите може да бъдат MC/ML/MR или AMC/AMLAMR
    ЗАЩИТА: Минимум 4 дефанзивни играча - Минимум 1 DC, DL или DR, останалите могат да бъдат DMC /DML или DMR
    ПРИТЕЖАНИЕ НА ТОПКА: Минимум 4 играча с жълт профил DMC/MC/AMC и сходните им по крилата.
    КОНДИЦИЯ: Минимум 8 играча без значение от позицията.
    khris likes this.

    My team:http://www.topeleven.com/manager/p/B...AwNTYwNzM1MTQw
    Road to the Treble & How to win the Cup: http://forum.topeleven.com/tutorials...xt-season.html
    Top 10 Formations & Tactics Guide:http://forum.topeleven.com/tutorials...ics-guide.html
    Those guides are based on my personal experience and other managers suggestion/feedback

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast