Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31
Like Tree8Likes

Thread: Top Eleven България (Bulgaria)

  1. #1
    Spanish Forum Moderator khris's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    16,324

    Top Eleven България (Bulgaria)

    Last edited by khris; 12-02-2015 at 12:00 PM.
    Alexander6666 and Vuslanot like this.

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    30
    Meрси

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1
    Здравейте! Имам проблем с новата версия, с браузър Chrome съм, който до момента работи стабилно, но сега зарежда играта донякъде и се появява съобщение, че няма връзка със сървър. Прочетох, че новата версия изисква 2 ГБ РАМ, компа ми в момента работи с 3 ГБ заради изгоряла РАМ. Та въпросът ми е РАМ ли не достига за да зареди или е друг проблема? И има ли и други играчи срещащи подобни проблеми?

  4. #4
    Spanish Forum Moderator khris's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    16,324
    Quote Originally Posted by Kuku Kukuv View Post
    Здравейте! Имам проблем с новата версия, с браузър Chrome съм, който до момента работи стабилно, но сега зарежда играта донякъде и се появява съобщение, че няма връзка със сървър. Прочетох, че новата версия изисква 2 ГБ РАМ, компа ми в момента работи с 3 ГБ заради изгоряла РАМ. Та въпросът ми е РАМ ли не достига за да зареди или е друг проблема? И има ли и други играчи срещащи подобни проблеми?
    BUL
    Hola!
    Опитайте се да отида 1 път и позволи играта да се зареди, след затваряне на браузъра и въведете отново. За мен I блокиран Google Chrome в началото, но след това с 3GB оперативна памет е много течност мен

    ENG

    Hello there!
    Try to go 1 time and allow the game to load, then close your browser and re-enter. To me I blocked Google Chrome at first, but then with 3GB of ram is very fluid me

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    1
    Как мога да си разменям играчи с приятели!

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    1
    Защо няма български език както преди :/ Why dont have Bulgerian language

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    2
    Здравейте.Искам да попитам,завърших на 8 място,защо не повторих годината ами минах следващо ниво?

  8. #8
    Apprentice sincity's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    265
    Quote Originally Posted by Plamen Enchev View Post
    Как мога да си разменям играчи с приятели!
    Играчи с приятели могат да се разменят чрез преговори само след ниво 4 и само ако с твоите приятели сте на един сървър на играта

  9. #9
    Apprentice sincity's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    265
    Quote Originally Posted by Цветелин Иванов View Post
    Защо няма български език както преди :/ Why dont have Bulgerian language
    Премахнаха го преди около 6 месеца приблизително. Обяснението беше, че броят на ползващите български в играта бил твърде малък, че да обосновава финансово поддръжката на тази опция

  10. #10
    Apprentice sincity's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    265
    Quote Originally Posted by Светослав Кирчев View Post
    Здравейте.Искам да попитам,завърших на 8 място,защо не повторих годината ами минах следващо ниво?
    Годината не си я повторил, защото най-вероятно си на най-горните нива в твоя сървър на играта и там активните мениджъри са по-малко на брой и за да се запълни бройка за следващото ниво много често се допускат и отбори, завършили извън топ 7. Веднъж съм виждал и отборо завършил дори десети пак да мине нивото

Page 1 of 4 123 ... LastLast