Results 1 to 7 of 7

Thread: Bunlar nasıl takımlar :) !!?

Newbie

Exclamation Bunlar nasıl takımlar :) !!?

Su an 3. seviye bir takımla oynuyorum. Kupadan elendim (her zaman ki gibi ilk turda) Sebebi ise benden çok ama çok güçlü takımların rakiplerim olması... Merak ettiğim; bu oyunda kupadaki takımları hangi şartlara göre belirliyorsunuz? Ben hiçbir zaman kupada tur atlayamayacak mıyım? Son iki sezon hem ligi hem de şampiyonlar ligini açık farkla kazandım, (bu sezonda aynısı olacak büyük ihtimalle) fakat kupada tur atlamam imkansız...Ben 5 yıldız adamı zor bulurken bu adamlar( levelleri benimle aynı olmalarına rağmen) takımlarındaki oyuncularını bırakın gözlemciyi... efsane seviyesine getirmişler( lütfen resimlere bakın)... bu nasıl oluyor?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Bunlar nasıl takımlar :) !!?-ohannes.jpg   Bunlar nasıl takımlar :) !!?-ohannes-2.jpg  

Rookie H1PP00's Avatar
    Resimler boyanmışken bunu delil olarak kabul edemem
    H1PP00

SL Hautki Showcase...

Newbie
    Oyuncuların ismini ifşa etmemek için boyamıştım. Madem kanıt istiyorsun buyurun size kanıt.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Bunlar nasıl takımlar :) !!?-001.jpg   Bunlar nasıl takımlar :) !!?-003.jpg   Bunlar nasıl takımlar :) !!?-002.jpg  
    Last edited by Saspunas Lugalbanda; 06-18-2013 at 03:41 AM.

Rookie H1PP00's Avatar
    İfşa edip etmemek sizin seçiminizdi
    Bunları sordurucam birşey çıkmaz ise yapabilceğimiz birşey yok .
    H1PP00

SL Hautki Showcase...

Newbie
    Şu arkadaşta bi inceletilirse sevinirim.

Last edited by EsTeSiA; 06-26-2013 at 12:58 PM.

Rookie H1PP00's Avatar
    Merhaba ;
    2 takımıda sordurdum İlk sorulanı ve senin veridiğini
    Oyuncular para yatırıp almış

Yasaldır
    H1PP00

SL Hautki Showcase...

Newbie
    ben bu oyuna her defasında bir sürü para verip oyuncular transfer ediyorum yenilmez bir takım oluşturuyorum ama takımım benimle kıyaslanmayacak takımlara yeniliyor kupadan elendim şimdide şampiyonlar liginden elendim ligde benim ayarımda olmayan takıma ilk maçta yenildim sonrakinde berabere kaldım bu ne saçmalıktır.Bu oyunu neye göre tasarlayıyorsunuz ben belirli bir ücret ve ciddi bir ücret ödüyorum ama karşılığını alamıyorum gördüğüm tek şey saçmalık burdan yönetime sesleniyorum top eleven oynamayı bırakıyorum elimdeki tokenler bitene kadar devam edeceğim sonrasında bu oyunu daha da oynamayacağım tek kuruş dahi vermeyeceğim ne yani bizi enayi yerinemi koyuyorsunuz biz yenildikçe dahamı çok para harcayacağız size göre buradaki amaç nedir?
    Dediğim gibi size daha tek kuruş harcamayacağım bir enayilik yaptım haybeye para verdim bu oyuna