Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
Like Tree6Likes

Thread: Saçmalardan seçmeler !

Newbie
    saçmalamışsın ve gerçekten çok komik hepsi sayılar adam kayırmaz. sen çok oynamışsın ama boş oynamışsın.bu eklediklerin benim de başıma geldi defalarca.ama deneme yanılma yoluyla artık bu tür kötü şeyler karşı tarafın başına geliyor inan bana. sadece tekrar tekrar farklı şeyler dene.

Newbie
    Great all shearing!

Rookie Ahmet Aygun's Avatar
    Quote Originally Posted by H1PP00 View Post
    Ya arkadaşlar oyunumuz kimseye kasıtı yoktur veya token atmanız için yaptığı extra birşey oyun algoritması düz mantıkla çalışır bir hile vesaire yoktur herkez şansı kadar başarılı olur tabiki takım gücü dengeside etkiler
    Saçma olan oyun algoritmasının kendisi zaten. Oyun motoru, Maç raporu, Oyuncu değerlendirmeleri o kadar gerçekçilikten uzakki bu oyuna futbol simulasyon(menejerlik) oyunu demek için futboldan hiç anlamamak gerekiyor. Ve maalesef hem bu forumda hemde İngilizce forumda yazılanlara bakılırsa Nordeus bu oyunu geliştirmek için kozmetik değişikliklerden başka hiç bir değişiklik yap(a)mıyor.

Buyrun size kanıt. 4-0 yendiğim bir maçın oyuncu derecelendirmesine bakın(ekran kaydı ektedir)Saçmalardan seçmeler !-ratings.jpg

Şimdi aşağıdaki sorularıma mantıklı cevap verebilene aşk olsun:

1- Nasıl oluyorda 4 gol yiyen bir takımın defans oyuncuları ve kalecisi 10 üzerinden 8 alabiliyor?

2- 4 farklı galip gelen takımın oyuncuları toplamda neden 110 üzerinden 72 puan alıyor?

3- 4 farklı mağlup olan rakım toplamda neden 110 üzerinden 79 puan alabiliyor?

4- Eğer bir maçta takımlar 79'a 72 puan topluyorlarsa galip gelmiş olması gereken takım 79 puan toplayan takım değil midir?

5- Bir kaleci sadece 2 kurtarış yapıp 4 gol yiyorsa alması gereken puan kaçtır? (Benim maçımda 8 almış)

10 milyonu aşkın üyesi olan bir oyunun bu kadar gerçekçilikten uzak olması gerçekten düşündürücü. Yoksa benim için satılan tokenlar falan sorun değil, ama hem online oyundan para toplayıp hemde oyunu bu kadar çağ dışı bırakmak bana gerçekten doğru gelmiyor. Daha yazılacak tonla şey var ama acaba yukarıdaki sorularıma hiç cevap gelecek mi diye bekliyecem. Sonrasında siz Nordeus olarak oyunu geliştirmeye niyetiniz varsa yapıcı eleştirilerimi tek tek yazabilirim.

Quote Originally Posted by Cmzmr FC View Post
    saçmalamışsın ve gerçekten çok komik hepsi sayılar adam kayırmaz. sen çok oynamışsın ama boş oynamışsın.bu eklediklerin benim de başıma geldi defalarca.ama deneme yanılma yoluyla artık bu tür kötü şeyler karşı tarafın başına geliyor inan bana. sadece tekrar tekrar farklı şeyler dene.
    Sen gerçek misin Cmzmr? Sakatlığa nasıl bir çözüm buldun merak ediyorum. Antremanda germe hareketi yaparken 28 günlük sezonda 7 gün sakatlanan adama nasıl bir çözüm buldun çok merak ettim. Yada 1-0 önde olduğun bir maçın 2. yarısında tüm defans oyuncularını çıkarıp orta saha ve ofansif orta saha adamları alıp; defansta hiç bir adam bırakmadan 2. yarıyı 10 kişi kalmasına rağmen 2-1 kazanan takım hangi dünyada antreman yapmıştır sence?

Newbie
    Ya kardesim siz ne sacmaliyoursunuz madem bu kadar kotu oynamayin, transfer yapmayi bilmiyorsunuz bi adama 30 token harciyorsunuz sonra vay efendim tokenimi caldilar, harcama kim sana harca diyor ayrica fotolara baktim o sakatliklar takimin 10 9 kisiy kalmasiyla felan alakasi yok oyuncu oynayamayacak durumda derse zaten degistiriyor eger oyle degilse oynamaya devam ediyor yada sen otomatik degistirme yaptiysan sakatligi ne olursa olsun degistiriyor, bence oyunun en kötü yanı şu sakatlik paketlerinin geç birikmesi gerçi sizin dediginiz gibi 7 8 oyuncu sakatlanmiyor 1 yada 2 oyuncu sakatlaniyor bide tablete yüklenmemesi oyunun, ben hiç token almadim 7. Seviyedeyim ve takım ligde ilk sirada arkamdakiyle 5 puan fark var transfer yapmasini bilin biraz
    Last edited by Mert Ertuğrul; 10-16-2013 at 07:00 AM.

Newbie
    Adam senin 5 gömlek altinda takim, gercektede ornegin cok buyuk bi takimla vasat bi takim mac yaptiginda vasat takim herseyini ortaya koyar ama buyuk takim kazanir, buyk takim kasmadi deriz kucuk takimida tebrik ederiz seninkide ayni durum oradaki 8 9 olunca kendi kalitesine gore iyi oynamis demektir yoksa 9 alinca kalitesi 30 ama macta 60 kaliteli adam gibi oynadi anlamina gelmiyor bendede oluyor 7 8 attigim takim bakiyorum puanlarima bende 5le oynayan oluyor

Quote Originally Posted by Mert Ertuğrul View Post
    Ya kardesim siz ne sacmaliyoursunuz madem bu kadar kotu oynamayin, transfer yapmayi bilmiyorsunuz bi adama 30 token harciyorsunuz sonra vay efendim tokenimi caldilar, harcama kim sana harca diyor ayrica fotolara baktim o sakatliklar takimin 10 9 kisiy kalmasiyla felan alakasi yok oyuncu oynayamayacak durumda derse zaten degistiriyor eger oyle degilse oynamaya devam ediyor yada sen otomatik degistirme yaptiysan sakatligi ne olursa olsun degistiriyor, bence oyunun en kötü yanı şu sakatlik paketlerinin geç birikmesi gerçi sizin dediginiz gibi 7 8 oyuncu sakatlanmiyor 1 yada 2 oyuncu sakatlaniyor bide tablete yüklenmemesi oyunun, ben hiç token almadim 7. Seviyedeyim ve takım ligde ilk sirada arkamdakiyle 5 puan fark var transfer yapmasini bilin biraz
    Mert Bey yazdıklarınız başka postlara herhalde. Ben kazanıp kaybetmeyle yada token veya transferlerle ilgili hiç bir şey yazmadım. #13 numaralı postu okursanız benim oyunla ilgili sorunlarımı ve neden eleştirdiğimi anlarsınız. Bu oyunun tek püf noktası transferdir ve iyi transfer yapanlar yani token satın alanlar oyunda başarılı olmaya zaten mahkumlar. Token almayanlarda başarısız olmaya mahkum. Hadi burasını anladık diyelimde en azından oyuna Nordeus biraz emek verse ve gerçekçiliğe biraz yaklaştırsa çokta itirazımız olmayacak.

Sakatlık konusunda antremanda germe hareketi yapan bir oyuncu nasıl 7 gün sakatlanır? Bu gerçek hayatta 3 aya denk geliyor. Siz hiç germe hareketi yaparken 3 ay değil 3 gün sakatlanan bir insan evladı gördünüz mü?

Newbie
    Takımınız guclu oldugu icin yenilgisiz bitirmek istersiniz ligi...
    Buyuk takımlar da yenilir kucuk takımlara karşı...
    pek takmayın kafanıza.
    lig de yenilgi olmazsa oynun tadı kalmaz.
    örnegin ben ligin en guclu takımına sahibim ama üçünücü sıradayım. rekabet olmazsa tat da olmaz..

Quote Originally Posted by Lokman Huseyin View Post
    Takımınız guclu oldugu icin yenilgisiz bitirmek istersiniz ligi...
    Buyuk takımlar da yenilir kucuk takımlara karşı...
    pek takmayın kafanıza.
    lig de yenilgi olmazsa oynun tadı kalmaz.
    örnegin ben ligin en guclu takımına sahibim ama üçünücü sıradayım. rekabet olmazsa tat da olmaz..
    Hüseyin Bey ben 7 sezonun 6'sını Şampiyon bitirdim ve 3'ünde nağmağlup sadece 1 beraberlikle bitirdim. Benim her sezon şampiyon olarak bitirmem oyunun geliştirilmesi için istekte bulunmamam engel mi sizce?

Newbie
    Ona bakarsan ben 25. Seviyedeyim 21 kez sampiyon oldum ligde. Iki kez 2. Iki kez 3. Bitirdim. Oyunun gelismesi icin gunde 10 mesaj attigimi bilirim. Adamlar heaablarina nasil geliyorsa öyle yapiyorlar. Yani nasil para kazanirim düşüncesi. ..

Amacımız eğlenmek. Para vermek degildir.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast