Results 1 to 7 of 7

Thread: Lutfen yardımcı olurmusunuz ..

Newbie

Lutfen yardımcı olurmusunuz ..

Arkadaslar benım sol ayak serbest vuruş ustası oyuncum var ... Sımdı bu adamı soldan frıkıkleremı yoksa sagdan frıkıkleremı koymalıyım şaştım kaldım .. Ayrıca bır sorum daha var oyuna yenı basladım pek bılmıyorum DML DMR oyuncularına atakmı vermelıyım yoksa defansmı ? .. Yardımcı olursanız cok dua ederım .. İyi forumlar tesekkurler sımdıden ..

Newbie
    Yokmu yardımcı olucak bırılerı arkadaslar ..

Newbie
    *Serbest vuruş ustası oyuncun hangi mevki oyuncusu ise; örneğin "ML, AML,DL..." ise sol taraftan, MR,AMR,DR ise sağ taraftan kullansın ama eğer MC,AMC,ST,DC ise; iki taraftan da kullanabilir bir sorun olmaz...

*DMC,DMR,DML oyuncular defansif orta saha (hem defans hem orta saha özellikli) oyuncularıdır; bu yüzden her üç özelliğini de (defans,atak ve fiziksel) eşit geliştirirsen daha yararlı olur.

Rookie H1PP00's Avatar
    Saspunas yanıt için teşekkürler
    Biz tatildeyken bakmanız güzel bu konulara
    H1PP00

SL Hautki Showcase...

Newbie
    Tesekkur edıyorum bılgılendırme ıcın .. Yanı sag ayakmı sol ayakmı olmasının pekde onemı yok oynadıgı mevkı daha onemlı serbest vurus ıcın ... Bu mantıkla hareket edecek olursak kornerler ıcınde aynı sey gecırlı sanırım ?

Newbie
    Evet kornerlerde de aynı mantık geçerli.Fakat korner atma becerisi olmayan oyunculara sahipsen; o zaman orta yapma becerisi yüksek (kadrondaki ofansif beceriler bölümünden bakabilirsin ) oyuncularına korner kullandırabilirsin.

Newbie
    Cok tesekkur edıyorum saolun.