Results 1 to 5 of 5

Thread: Kariyerimi SIFIRLIYABÄ°LÄ°RMÄ°YÄ°M

Newbie

Kariyerimi SIFIRLIYABÄ°LÄ°RMÄ°YÄ°M

f çok uğraştım aradım taradım resmi kayıt yok bu konu üzerinde ben yaklasık 1 yıl önce oyunu oynuyordum jose morinho fln gelmiş ordan sıfırlanmıs
    berbat bi takım haldeyim 2 yıldızlı futbolcular -70 avarajla sonuncuyum takımın morali az olsa bile iyi hiç yok

Newbie
    Ya bide bedava token diyor kredi karti numarasi yazsam tehlikeli olurmu aslinda her yere yazilmamasi lazim ama adamlar 4 haneyide istemiyolar full amk :d

Newbie
    Doğukan kardeşim kredi kartını kayıt yaparsan bir kez ücretsiz token alma hakkın var ancak bundan sonra dikkat et eğer token satın alma bölümüne girip herhangi bir token satın almayı tıkladığında otomatik olarak kredi kartından çekim işlemi yapılacaktır bunun sebebi ilk kredi kartından kayıt yaptığın içindir

Newbie
    Quote Originally Posted by Dogukan Kalaycı View Post
    f çok uğraştım aradım taradım resmi kayıt yok bu konu üzerinde ben yaklasık 1 yıl önce oyunu oynuyordum jose morinho fln gelmiş ordan sıfırlanmıs
    berbat bi takım haldeyim 2 yıldızlı futbolcular -70 avarajla sonuncuyum takımın morali az olsa bile iyi hiç yok
    bende bu konuyu çok uğraşmama rağmen başaramadım.bilen arkdaş varsa lütfen yardımcı olsun.

Newbie
    dünyanın parası birikmiştir sende, bence fast trainer en pahalı 18 yaşındaki genç oyuncuları 1-5 token arası alırsın. parasızlıktan alamıyo millet onları. kredi kartı bilgilerini 1 kez girip tokenları aldıktan sonra facebook hesap ayarlarına girip, kredi kartı bilgilerini silebilirsin