Results 1 to 7 of 7

Thread: Arkadaslar bir bakabilirmisiniz ?

Newbie

Arkadaslar bir bakabilirmisiniz ?

1. sezonumu şampiyon olarak bitirdim fakat oyuncularımın yıldızında dusmeler oldu .. Ornegın facebook arkadaslarıma bakıyorum 7 8. seviyede oyuncularının hepsı 8 9 ar yıldızlı oyuncular pekı bu nasıl oluyor her sezon yıldız dusuyorsa nasıl bukadar ıyı oyuncuları bunyelerınde barındırabılıyorlar bir bilgi verırsenız cok duacınız olurum ii forumlar ..

Newbie
    her üst turda futbolcu yıldızı düşer kalitesi aynı olur her yeni yükselişinde daha güçlü transferler yapa bilirsin

Newbie
    Örneğin şuan transfer listesinde sadece 5 yıldızlı oyuncu gorebılıyorum seviyem arttıkca orda gordugum oyuncu yıldızıda artarmı 7 8 yıldız gıbı ?

Newbie
    Varmı yardımcı olabılecek ?

Newbie
    Quote Originally Posted by ProXimaL View Post
    1. sezonumu şampiyon olarak bitirdim fakat oyuncularımın yıldızında dusmeler oldu .. Ornegın facebook arkadaslarıma bakıyorum 7 8. seviyede oyuncularının hepsı 8 9 ar yıldızlı oyuncular pekı bu nasıl oluyor her sezon yıldız dusuyorsa nasıl bukadar ıyı oyuncuları bunyelerınde barındırabılıyorlar bir bilgi verırsenız cok duacınız olurum ii forumlar ..

Her yeni sezon başladığında oyuncuların yıldızları 1 tane düşer ve fiyatları azalır.Fakat diyelim kalitesi 20 ise yine 20 kalır.Senin 7-8 yıldız gördüğün futbolcular senden üst level arkadaşlarının futbolcuları olduğu için sana yüksek yıldız gözükürler; aynı şekilde sende 5 yıldız olan futbolcu onlara; seviyelerine göre 2-3 yıldız gözükür.(Örneğin sende 7 yıldız gözüken futbolcu aslında senden 4 level yüksek arkadaşında 3 yıldızdır.) Bu fark level (seviye) farkındandır.
    Sen kaç level olursan ol transfer listesinde görebileceğin yıldız seviyesi en düşük 3, en yüksek 5 tir. Fakat 6 yıldız futbolcu almak istersen, bunu da sadece gözlemci listesinde bulabilirsin ki burada da en fazla 6 yıldız futbolcu bulunur.

Newbie
    Peki şunu sormak ıstıyorum sezonun sonuna dogru oyuncuların yıldızları dusmeden daha fazla para edıyorlar .. Sezonun sonlarında oyuncularımı satsam yenı sezona param bırıkmıs bı sekılde baslayıp transfer yapsam daha mantıklı degılmıdır ?

Newbie
    Bu tamamen kişisel tercih meselesi;
    *Sezonun son günü satarsan oyuncu değerleri düşmemiş olur ve yüksek fiyattan satarsın ama genelde çok fazla teklif almadan satılırlar,
    *Fakat yeni sezonda satarsan da herkes yeni oyuncu almak peşinde olduğundan fiyatı düşmüş olmasına rağmen oyuncunu gelen teklif sayısına göre; değerinden çok yüksek fiyata da satabilirsin...(Örneğin fiyatı 7m olan bir oyuncumu, gelen teklif fazlalığı yüzünden 22m e sattığımı bilirim)
    Sonuçta tüm bunlar bulunduğun serverın kalabalık olmasına, oyuncunun kalitesine ve tamamen senin o anki şansına bağlıdır. Aynı oyuncuyu 1 teklife de satabilirsin 40 teklife de.