Results 1 to 3 of 3

Thread: sizce sonuc ne olur averaj atılan yenilen gol ve puan eşit... üst tura kim cıkıcak...

Newbie

sizce sonuc ne olur averaj atılan yenilen gol ve puan eşit... üst tura kim cıkıcak...

sizce sonuc ne olur averaj atılan yenilen gol ve puan eşit... üst tura kim cıkıcak...-resim1.jpg,

evet arkadaslar sizce sonuç ne olur????

ben 3. sıradaki takımla maç yaıcam

puan durumu ortada 9-8-5-5

attıgım gol 8- yedigim 7 rakibin ise attıgı 7 yedigi 8

şimdi adam beni 1-0 yenerse

puanlarımız 8 attıgımız ve yedigimiz gollerde 8 oluyor sonuc ne olucak ????

Newbie
    Takımlar önce toplam puanlarına,sonra averaja ve daha sonra attıkları gollere göre sıralanır.Puanlar eşit ise averaj ve atılan goller sıralamayı belirler.Bunlardan sonra hala eşitlik bozulmadıysa takımlar aynı sırada kabul edilir.Bu durumda kazanan takımı belirlemek için tarafsız bir sahada eleme maçı yapılır

Newbie
    Quote Originally Posted by Hüseyin Durna View Post
    Takımlar önce toplam puanlarına,sonra averaja ve daha sonra attıkları gollere göre sıralanır.Puanlar eşit ise averaj ve atılan goller sıralamayı belirler.Bunlardan sonra hala eşitlik bozulmadıysa takımlar aynı sırada kabul edilir.Bu durumda kazanan takımı belirlemek için tarafsız bir sahada eleme maçı yapılır
    Böyle sıralandığını sanmıyorum zira benim averajım yüksek olmasına rağmen 3. sırada kaldım puanlarımız eşit.