Results 1 to 5 of 5
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Mikedunga

Thread: Taktik

Newbie

Taktik

Bu oyunda oyunculardan ziyade taktik te önemli,sakatlıklardan dolayı bu sezon taktiğimi oturtamadım geçen sezon (lig şampiyoluğu ve şampiyonlar ligini kazandım)bu sezon 3 kulvarda varım fakat takım oturmadı sizden ricam hangi taktiğe karşı hangi taktikle çıkarsam başarı sağlarım?ben şahsen 4-1-3-2 sistemini seviyorum ama sakat oyuncularım yüzünden bu sistemi oynayamıyorum bu akşam güçlü rakibime karşı hangi sistem oynasam rakibim sistemi (3-1-4-2)

Rookie
    your lucky i speak some turkish so:
    4-3n-3 oynayarak karşı 3-1-4-2
    Ortada, kısa, bölgesel, kendi yarı, sert omuz atmada, hiçbir tezgahın, hayır ofsayt, orta MC üzerinde kırmızı oklarla ve 3 adet ST ile, saldıran

Newbie
    teşekkür ederim...Kadromda bayağı sakatlık var (5-3-2) yada (4-4-2) oynayabilirim sakatlar iyileşinceye kadar hangi sistem daha iyi olur?

Rookie
    5-3n-2 muhtemelen iyidir
    Ortada, karışık geçmesiyle bölgeli, kendi yarı, sert omuz atmada, hiçbir tezgahın, orta MC kırmızı oklarla hiçbir ofsayt ve iki ST'nin yoluyla, saldıran
    Last edited by Mikedunga; 01-20-2014 at 11:50 AM.
    Mehmet16 likes this.

Newbie
    taktik yapmanın yanında takım anlayışı da önemli. taktik yaparsınız ama takım anlayışınız sert hücum ya da sert savunma olursa futbolcunuz sakatlanabilir. bunları maç esnasında ara sıra yapmalısınız