Results 1 to 3 of 3
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Zeki Ayturan

Thread: Top Eleven Ofansif Taktik

Newbie Zeki Ayturan's Avatar

Top Eleven Ofansif Taktik

Selam arkadaslar.

9. seviyedeyim güzel bir ofansif taktik buldum 2-3 gündür iyi sonuclar aliyorum sizinle paylasmak istedim yazacaklarimi deneyin ve durumu müsait olanlar 3-4 mac zaman verin TAKTIK ve DIZILISE..
    1. VARIYASYON
    ------------------
    DL DC DR - DMC - AML MC MC AMR - ST ST

EMIRLER
    ------------------
    Ofansif - Her iki Kanattan - Tam Saha Pres - Normal - Karisik - Bölgesel - Kontra atak evet ofsayt hayir...

KIRMIZI veya MAVI ok Kullanmiyorum ama arada bi maclarda AML ve AMR oyuncularima KIRMIZI ok Verip Macta ne gibi bi etkileri olur yakalamaya, izlemeye calisiyorum.
    ayriyetten DMC oyuncumada arada bir MAVI ok verdigimde oluyor Rakibin AMC'sine karsi ammavelakin DMC'min MAVI oksuz yada MAVI oklu AMC ye karsi oynamasindaki,arada fark varmi yokmu anlamadim. ama genelde DMC'niz 6 derecenin altina düsmüyor.

2. VARIYASYON
    --------------------
    DL DC DR - DMC - AML MC MC AMR AMC - ST

Emirler ayni 1. variyasyondaki gibi...

3. VARIYASYON
    --------------------
    DL DC DR - DMC - AML MC MC MC AMR - ST

Emirler ayni diger variyasyonlardaki gibi..

NOT: arkadaslar sizinle yaptigim iyi bir tecrübeyi paylastim ama bu hepinizde olucak diye bir kaide yok takiminiza uyarsa.
    3. VARIYASYONU orta sahasinda sadece 1 tane MC bulunduran oyunculara karsi uygularsaniz cok enteresan
    sonuclar alabileceginizin garantisini verebilirim, burada orta sahanizda 3 oyuncu oynatmanin faydasini göreceksiniz
    dedigim gibi beraberlikte boyun eymeyin bu taktiklere 3-4-5 mac zaman verin durumu müsait, puan farki iyi olanlar.
    egerki rakip cok güclü ise UNUTMAYINKI kendinize has olan DEFANSIF bir taktikle oynamanizi öneririm
    Bu benim paylasimim OFANSIF bir taktiktir sizden güclülere karsi sökmeye bilir daha denemedim.
    ama genel olarak zaten kupada cok OFANSIF oynayan mutlaka saf disi kaliyor.

insallah sizlere yardimci olabilmisimdir, olabilmissem ne mutlu bana Bol sanslar dilerim hepinize saygilar...
    Last edited by Zeki Ayturan; 06-11-2014 at 09:00 PM.
    sametcelik likes this.

Newbie
    Eline sağlık dostum. Deneyeceğim.

Newbie Zeki Ayturan's Avatar
    insallah isine yarar