Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
Like Tree11Likes

Thread: Mourinho Fc'Ye Karşı Galip Gelen Oldumu?

Banned

Mourinho Fc'Ye Karşı Galip Gelen Oldumu?

Arkadaşlar 2 gün önce aşağıda verdiğim duyuru çıktı çıkalı mourinho ile maç yapıyorum toplamda 5 kez maç yaptım,hepsindede takımımım çok üstün olmasına rağmen hüsrana uğradım... hepsinde farklı taktik farklı diziliş vs herşeyi denedim 6 golden aşağı atmadı Morinho Fc nin ortalama takım kalitesi 30 benimki ise 48 ama bütün maçlardan bir gol dahi atamadım hepsindede hezimete uğradım garip gelebilen varmı? yenilmezlik koymuşlar herhalde duyuruda verilen şu kadar yenildi sayısıda hikaye bence Sonuç 5 maçta 7 sakat

Merhaba Menajerler!

Top Eleven’ın Yeni Yıl kutlamasının bir parçası olarak, çekişmeli ve heyecan verici ufak bir yarışma düzenledik.

Bir topluluk olarak Mourinho’yu 1 Ocak 2015’e kadar tam 1 milyon defa yenmeniz gerekli. Şimdiye kadar Mourinho’nun kaç kere yenildiği bilgisini yukarıdan görebilirsiniz. Yarış saat 15:00′te GMT 26 Aralık 2014′ten itibaren başlamıştır.

Kurallar:

Dostluk maçında Mourinho’yu yenerseniz bu 1 zafer olarak sayılılır. Mourinho’yu günde birden çok kez yenebilirsiniz bu nedenle oyunu her gün oynamanızda fayda var.

Eğer Mourinho 1 Ocak 2015’e kadar toplamda 1 milyondan fazla yenilgiye uğrarsa gizli bir hediyenin kilidini açacağız ve bu hediye deponuzda sınırlı bir süre kalacaktır.

Mourinho’ya meydan oku! En iyi menajer sen ol!”

İyi şanslar!
    Last edited by champion; 12-28-2014 at 03:06 AM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by champion View Post
    Arkadaşlar 2 gün önce aşağıda verdiğim duyuru çıktı çıkalı mourinho ile maç yapıyorum toplamda 5 kez maç yaptım,hepsindede takımımım çok üstün olmasına rağmen hüsrana uğradım... hepsinde farklı taktik farklı diziliş vs herşeyi denedim 6 golden aşağı atmadı Morinho Fc nin ortalama takım kalitesi 30 benimki ise 48 ama bütün maçlardan bir gol dahi atamadım hepsindede hezimete uğradım garip gelebilen varmı? yenilmezlik koymuşlar herhalde duyuruda verilen şu kadar yenildi sayısıda hikaye bence Sonuç 5 maçta 7 sakat

Merhaba Menajerler!

Top Eleven’ın Yeni Yıl kutlamasının bir parçası olarak, çekişmeli ve heyecan verici ufak bir yarışma düzenledik.

Bir topluluk olarak Mourinho’yu 1 Ocak 2015’e kadar tam 1 milyon defa yenmeniz gerekli. Şimdiye kadar Mourinho’nun kaç kere yenildiği bilgisini yukarıdan görebilirsiniz. Yarış saat 15:00′te GMT 26 Aralık 2014′ten itibaren başlamıştır.

Kurallar:

Dostluk maçında Mourinho’yu yenerseniz bu 1 zafer olarak sayılılır. Mourinho’yu günde birden çok kez yenebilirsiniz bu nedenle oyunu her gün oynamanızda fayda var.

Eğer Mourinho 1 Ocak 2015’e kadar toplamda 1 milyondan fazla yenilgiye uğrarsa gizli bir hediyenin kilidini açacağız ve bu hediye deponuzda sınırlı bir süre kalacaktır.

Mourinho’ya meydan oku! En iyi menajer sen ol!”

İyi şanslar!
    Selam Champion

Denemelisin yenebilirsin

Banned
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selam Champion

Denemelisin yenebilirsin

Yok abi ya naparsam yapıyım 8 den aşağı yemiyorum normalde bu seviyedeki bir oyuncuya 10 dan aşağı atmam ben,ama buna 6 7 maçta bir gol bile atamadım Sırf bol bol kondisyon , tedavi ve moral paketi harcatmak için kurgulanmış bir plan.

Quote Originally Posted by champion View Post
    Yok abi ya naparsam yapıyım 8 den aşağı yemiyorum normalde bu seviyedeki bir oyuncuya 10 dan aşağı atmam ben,ama buna 6 7 maçta bir gol bile atamadım Sırf bol bol kondisyon , tedavi ve moral paketi harcatmak için kurgulanmış bir plan.

Champion her gün 1 maç dene bişey olmaz ))))

Newbie
    maç nasıl yapılıyo ben yapamadım
    daha doğrusu nasıl yapacağımı anlamadım

Quote Originally Posted by Nurullah Zengin View Post
    maç nasıl yapılıyo ben yapamadım
    daha doğrusu nasıl yapacağımı anlamadım
    En altta oyunun arkadaşlar kısmında Mourınho arkadaş olarak ekli görünüyor efendim. Mourinho ile dostluk maçı yap olan kısıma giriş yaparsanız yeterli olacaktır. Mourinho Fc'Ye Karşı Galip Gelen Oldumu?-capture-20141228-232314.png

Newbie
    bende çıkmıyor.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    En altta oyunun arkadaşlar kısmında Mourınho arkadaş olarak ekli görünüyor efendim. Mourinho ile dostluk maçı yap olan kısıma giriş yaparsanız yeterli olacaktır. Click image for larger version. 

Name:	capture-20141228-232314.png 
Views:	41 
Size:	25.2 KB 
ID:	34833
    yapıyorum abicim hemen

Quote Originally Posted by Nurullah Zengin View Post
    bende çıkmıyor.
    Çıkmıyorsa destek bölümüne hataların hepsini yazarsanız hesabınızı inceleyecekler ve geri dönüş yapacaklar...

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsin Nordeus Support

Newbie
    Mourinho Fc'Ye Karşı Galip Gelen Oldumu?-capture-20141228-235646.jpg

4-0 lık galibiyetim

Page 1 of 2 12 LastLast