Results 1 to 2 of 2
Like Tree5Likes
  • 1 Post By vurucutim
  • 4 Post By Ercan Mehmet Minkil

Thread: Top Eleven'in Karaktersizliği İçeri Buyrun Bana Hak Vereceksiniz

Newbie

Top Eleven'in Karaktersizliği İçeri Buyrun Bana Hak Vereceksiniz

kendi ortalamam 50.3 rakip takımın ortalaması 45-46 ortalama bu takımlara hiç gol atamıyorum hangi taktiği denediysem düzen tutmuyor oyuncularımın ismi anlatımda hiç çıkmıyor seviyem 7 adamdan 1 yıldız üstteyim adamı 1 farkla yeniyorum 2 golden fazla atamıyorum nasıl bi saçmalıkdır bu eee bu karaktersizlik art niyet değilde ne ?
    Alper Mutlu likes this.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by vurucutim View Post
    kendi ortalamam 50.3 rakip takımın ortalaması 45-46 ortalama bu takımlara hiç gol atamıyorum hangi taktiği denediysem düzen tutmuyor oyuncularımın ismi anlatımda hiç çıkmıyor seviyem 7 adamdan 1 yıldız üstteyim adamı 1 farkla yeniyorum 2 golden fazla atamıyorum nasıl bi saçmalıkdır bu eee bu karaktersizlik art niyet değilde ne ?
    Selamlar Efendim
    Bunla ilgili sorununuzu anlayabiliyorum.Fakat her oyuncu istatistikleri günden güne değişebilir ,bunu kondisyon ve moralde etkiler ve oynadığı yere göre değişebilir.Karşı takımın yıldız ortalaması düşük olsa bile yaş,istatikleri ve oyun içindeki taktikleri iyi olursa sizi zorlayabilir.Siz takımınızın resmini yakalayıp burada paylaşırsanız ben size elimden geldiğince yardım etmeye çalışacağım.Anlayışla bizi karşıladığınız için Şimdiden Teşekkür Ederiz.