Results 1 to 7 of 7
Like Tree8Likes
  • 2 Post By champion
  • 2 Post By champion
  • 2 Post By champion
  • 2 Post By champion

Thread: Beceri Puanlarını Hemen Atamamak

Banned

Beceri Puanlarını Hemen Atamamak

Arkadaşlar Merhaba Bir şey Sormak İstiyorum,Yanlız bilmeyenler lütfen cevaplamasın yani mantiken cevaplamayın tecrübe etmişseniz %100 Eminseniz cevaplayın lütfen.. Sorum şu ben bütün sezon kazanılan beceri puanlarını futbolculara hemen atamak istemiyorum...(Sebebini Sormayın ) Bütün Sezon boyunca Antremanlardan ve Maçlardan Kazanılan Beceri Puanı Yani 30 Günde En aşağı 350 400 felan oluyor.. Şimdi Sorum şu ben bu beceri puanlarını atamayacağım diğer sezona geçene kadar diğer sezona geçince yeni sezon başladığında bu geçen sezondan kalan atanmamış beceri puanları kaybolurmu?? Yeni sezodunda herşey güncellendiği için kaybolabileceğini düşündüm? Yani Örneklemek gerekirsede şöyle örnekliyim anlaşılabilir olması açısından,Misal bugün sezonun son günü ve bende antramanlardan kazandığım beceri puanlarını basmadım futbolculara öyle bekliyor yarında sezonun yeni günü lvl atladım yeni sezon başlıcak yeni sezonda bu beceri puanları kaybolurmu? Cevaplar için şimdiden teşekkürler..
    Last edited by champion; 11-27-2014 at 02:01 AM.
    Kara Kedi and remzo like this.

Banned
    Soru Güncel.
    Kara Kedi and karçemarskars like this.

Rookie Kartal21's Avatar
    Beceri puanlarını istediğin kadar bekletebilirsin ama oyuncun için gelecek sezonda değişen bir şey olmaz nedeni yıldızlar oynadığın ligin kalitesine göre belirleniyor! Mesela diyelim 10. Lig Seviyesindesin 5 yıldızlı oyuncunun kalitesi 45-49 arası sen atama yapmıyorsun ve oyuncunun kalitesi artmayınca yıldızıda artmaz. Sahsen ben hemen atıyorum ama tabiki son karar sizin bir menajer olarak!

Banned
    Quote Originally Posted by Kartal21 View Post
    Beceri puanlarını istediğin kadar bekletebilirsin ama oyuncun için gelecek sezonda değişen bir şey olmaz nedeni yıldızlar oynadığın ligin kalitesine göre belirleniyor! Mesela diyelim 10. Lig Seviyesindesin 5 yıldızlı oyuncunun kalitesi 45-49 arası sen atama yapmıyorsun ve oyuncunun kalitesi artmayınca yıldızıda artmaz. Sahsen ben hemen atıyorum ama tabiki son karar sizin bir menajer olarak!

Anladım hocam çok teşekkür ederim cevabınız için... Yani Atanmayan beceri puanlarını istersem 10 sezon bile basmasam kaybolmaz demi eminsiniz?

Banned
    Birde Kartal Hocam Bir şey Daha Sormak İstiyorum, Seyirci Tam Olarak Neye Göre Artıyor..klübünüz ve sonuçlar ne kadar iyiyse okadar seyirci artar yazıyor,misal ben bir maçı 1-0 kazandım diğer maçı 15 0 kazandım seyirci aynı orandamı artıyor?

Rookie Kartal21's Avatar
    Quote Originally Posted by champion View Post
    Birde Kartal Hocam Bir şey Daha Sormak İstiyorum, Seyirci Tam Olarak Neye Göre Artıyor..klübünüz ve sonuçlar ne kadar iyiyse okadar seyirci artar yazıyor,misal ben bir maçı 1-0 kazandım diğer maçı 15 0 kazandım seyirci aynı orandamı artıyor?
    Seyirci maç kazanırsanız artar ve bu da seviyeye ve oynanan maçın önemine göre değişir.

Banned
    Quote Originally Posted by Kartal21 View Post
    Seyirci maç kazanırsanız artar ve bu da seviyeye ve oynanan maçın önemine göre değişir.
    Şu Konudada Yardımcı Olursanız Sevinirim Hocam; http://forum.topeleven.com/bilgilend...tml#post304493