Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
Like Tree1Likes

Thread: 2015 yilinda top elevendan beklentileriniz neler?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

2015 yilinda top elevendan beklentileriniz neler?

Sevgili Top Eleven oyuncuları;

2014 yılının da son günlerine gelmiş bulunmaktayız.2015 yılında Top Eleven'dan beklentilerinizi burada bizlerle paylaşmanız bizleri mutlu edecektir.Buna bağlı olarak güzel fikir ve istekleriniz olursa bunları sizler için bildireceğiz ve oyunda kim bilir bu istekleriniz sizin sayenizde oyuna eklenerek gerçekleşmiş olacaktır.

Şimdiden yeni yılınızı kutlar,başarılı bir yıl geçirmenizi temenni ediyorum.

Bizleri şimdiden anlayışla ve ilgiyle takip ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Destek bölümümüze ulaşmak için Nordeus Support

Top Eleven Türkiye Moderatörü Ercan Mehmet Minkil

Banned
    Benim http://forum.topeleven.com/%C3%96ner...B0stekler.html 'in 20 sini Yerine Getirseler Kafi Benim İçin

Quote Originally Posted by champion View Post
    Benim http://forum.topeleven.com/%C3%96ner...B0stekler.html 'in 20 sini Yerine Getirseler Kafi Benim İçin
    Selam Champion ;

Umarım bu dediklerini göreceksin yakın zamanda

Newbie
    Arkadaşın dediklerine ek olarak; kupa maçlarındaki eşleşmelerin seviyemize göre olması lazım, mesela ben 5. seviyedeyim ama bir rakip geliyor 9. seviye. Sistem yıldız ortalamana göre atıyor, ilk 11 de 8 yıldızlı oyuncusu var ama yedeğinde 1 veya 2 yıldızlı oyuncusu çok, doğal olarak ortalama düşük görünüyor sisteme göre. Hal böyle olunca da elenmek kaçınılmaz son. Bu durum çok can sıkıcı gerçekten.

Newbie
    Je voudrais comprendre comment c'est possible d'avoir une équipe qui perd tous ses matchs après avoir dépenser + de 60 euros ce mois ci pour la construire, que des joueurs 6 étoiles, et je perd contre des équipes 4 étoiles sans aucun manager, prenez vous les gens pour des vaches a lait ou tous simplement pour des cons chez Top Eleven , 60 euros, c'est pas assez dépenser pour avoir le droit à une équipe compétitive ?
    Mon ID réseau est 100000213145100
    On fait quoi ????????

Quote Originally Posted by zAo_41 View Post
    Arkadaşın dediklerine ek olarak; kupa maçlarındaki eşleşmelerin seviyemize göre olması lazım, mesela ben 5. seviyedeyim ama bir rakip geliyor 9. seviye. Sistem yıldız ortalamana göre atıyor, ilk 11 de 8 yıldızlı oyuncusu var ama yedeğinde 1 veya 2 yıldızlı oyuncusu çok, doğal olarak ortalama düşük görünüyor sisteme göre. Hal böyle olunca da elenmek kaçınılmaz son. Bu durum çok can sıkıcı gerçekten.
    Selamlar Efendim;

Anlıyorum bu şekilde durumu destek bölümümüze iletebilirsiniz.Durumu oraya iletin ve orada size geri dönüş sağlayacaklardır.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Quote Originally Posted by Aretha Conneri View Post
    Je voudrais comprendre comment c'est possible d'avoir une équipe qui perd tous ses matchs après avoir dépenser + de 60 euros ce mois ci pour la construire, que des joueurs 6 étoiles, et je perd contre des équipes 4 étoiles sans aucun manager, prenez vous les gens pour des vaches a lait ou tous simplement pour des cons chez Top Eleven , 60 euros, c'est pas assez dépenser pour avoir le droit à une équipe compétitive ?
    Mon ID réseau est 100000213145100
    On fait quoi ????????

Salutations;

Parlez à votre problème à notre département de support . Ils vous aideront .

Notre section Support Contactez le Nordeus Support

Merci...

Newbie
    Bence arkadaşlarımızın maçlarını veya oynanan maçları izlerken desteklediğimiz takım kazandığında örneğin 3 token gibi bi gelir olsun oyunun oynanma yüzdesi daha da artar, daha sonra oyuna maçı izleme özelliği katılsa gayet harika olabilir.

Banned
    Quote Originally Posted by Kaan Toraman View Post
    Bence arkadaşlarımızın maçlarını veya oynanan maçları izlerken desteklediğimiz takım kazandığında örneğin 3 token gibi bi gelir olsun oyunun oynanma yüzdesi daha da artar, daha sonra oyuna maçı izleme özelliği katılsa gayet harika olabilir.
    Aynen iddea gibi bir şey olabilir desteklediğin takım kaybederse gitsin kazanırsa gelsin token verceklerini sanmam ama en azından paketler ile ödüllendirebilirler..
    Last edited by champion; 12-30-2014 at 07:26 AM.

Quote Originally Posted by Kaan Toraman View Post
    Bazı yenilikler çok yakında

Page 1 of 2 12 LastLast