Results 1 to 8 of 8
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil
  • 1 Post By Kartal21

Thread: cok aptal sistemi var oyunun sılıcem bu senede 1. olamazsam ( resimli iceri)

Newbie

Angry cok aptal sistemi var oyunun sılıcem bu senede 1. olamazsam ( resimli iceri)

ortalama 49 oynuyorum 35 40 lık adamlara yeniliyorum bu kadar mal oyun olmaz oyuna para yatırıyoruz yatırmayan veledlere yeniliyoruz yaptınız sistem okadar malcaki sıkıldım artık gereksiz bi oyun benim gibi cogu arkadasımın basınada gelmistir oyunun taktikle alakası yok aynı taktikle birine fark atarken diger adama yeniliyorum yenildim adamın taktigide yendiminkiyle aynı taktikle beni yeniyor oyunda gram sistem yok para tuzagı aptal bi oyun

simdi arkadaslar bu kadroyla bu taktikle benim 6 sırada ne isim var ? benım ustumdekı oyuncuların ortalama gucu 43 lerde benmki dayanmıs 49 a nerdeyse hepsi gözlemci olacak

cok aptal sistemi var oyunun sılıcem bu senede 1. olamazsam ( resimli iceri)-asd.jpg

hepsi 18 19 yasında takım degeri olmus 130 m 40 50m takım degerinde ezmelere yeniliyorum bu aptal oyundan kurtulun bence

cok aptal sistemi var oyunun sılıcem bu senede 1. olamazsam ( resimli iceri)-ggg.jpg
    Last edited by Ahmet Erdoğan; 04-19-2014 at 10:02 PM.

Newbie
    güncel ++++

Newbie
    adamım takma kafaya bu kadar oyunu. morinhonun kadrosuna bak. en iyi için 5 yıldızları yada gözlemcileri fullemeye gerek yok. herşeyden olan ortalama bir kadro

Newbie
    18 19 luk oyuncular bes para etmez sen onları gözlemci yap ve devamlı idman yaptır... Sürekli geliştir 22 23 den sonra oynatmaya başla

Newbie
    oyun tamamen paraya döndü yakında bırakacam.
    Last edited by Volkan Horoz; 11-23-2014 at 03:43 PM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Selamlar Efendim;

Oyun ile ilgili sorun yaşıyorsanız destek bölümünden sorunlarınızı iletip sizlere yardımcı olmaya çalışacağız .

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

İlgi ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.
    Kartal21 likes this.

Rookie lionboys's Avatar
    sen daha yenisin kardeşim bu sorunu bende yeni konu açarak dile getirdim.33.seviyedeyim ama lanet olsun bu oyuna ben bunca zamandır bu işe bir çözüm bulamadım ve hatta kaale alan olmadı.ben real madrid sem adam keçiörengücü adamın kadro kalıtesini gectım kadro derinliğide yok sadece 14 kişi 15 kişi üstelik yaşlı oyuncular,benımkıler gözlemci özel yeteneklı sağlam dizilişi olan ama adam şampiyon.abartmıyorum 33.seviyedeyim 11 şampiyonluğum var ama kadro kalitesi olarak en az 15 şampiyonluğum çöpe gitti

Rookie Kartal21's Avatar
    Yapmış olduğunuz yorumlardan dolayı size teşekkür ederiz. Futbolda bazen takımınız çokta iyi olsa bile herşey yolunda gitmeyebilir. Ayrıca oyun şu an yenilenme aşamasında umarım size yakında daha da iyi bir oyun deneyimi sunacağız.