Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: kupa formasyonunda başarılı olmak

Rookie lionboys's Avatar

kupa formasyonunda başarılı olmak

arkadaşlar 33.seviyedeyim.şampiyonlar liginde 2 tane final oynadım1 defa kazandım kupa da ise final yüzü dahi görmedim lig de ise 11 şampiyonluğum var.neden şampiyonlar ligi ve daha önemlisi kupa da başarısız oluyorum sizce ne yapmalıyım. en kaliteli oyuncuları alıyorum,farklı sistemler deniyorum ama nafile.sizce kupa larda şampiyon olmanın sırrı nedir.çünkü müzemde artık görmek isiyorum o kupayı
    : Mad:

Banned
    Hocam kupa sistemi çok kötü ayarlanmış... Acil düzenlemeleri lazım. Ben 4 lvlim 3 lig kupam 2 şampıyonlar ligi kupam var. yalnız hiç ulusrarası kupayı kazanamadım.. sebebide bana göre şu,Ortalama seviyene göre rakip çıkıyor buda dengesizliğe yol açıyor nasıl dengesizliğe yol açıyor? Şöyle,masela adam ilk 11 ine dizmiş süper star 11 tane muhteşem adamı,ama bütün yedek oyuncuları çok çok kötü 1 yıldız 11 tane yedek 1 yıldız olunca noluyo ortalama kalitesi çok çok düşüyor,dolayısı ile 11 tane süper star adamdan fark yiyorsun ,Eş değersin diye sana o rakibi veriyor ama değilsin işte adamın ilk 11 i sana 10 basıyor yedekleri kaliteyi düşürüyor.
    Last edited by champion; 01-07-2015 at 10:00 AM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Quote Originally Posted by champion View Post
    Hocam kupa sistemi çok kötü ayarlanmış... Acil düzenlemeleri lazım. Ben 4 lvlim 3 lig kupam 2 şampıyonlar ligi kupam var. yalnız hiç ulusrarası kupayı kazanamadım.. sebebide bana göre şu,Ortalama seviyene göre rakip çıkıyor buda dengesizliğe yol açıyor nasuk dengesizliğe yol açıyor? Şöyle,masela adam ilk 11 ine dizmiş süper star 11 tane adamı,ama bütün yedek oyuncuları 1 yıldız 11 tane yedek 1 yıldız olunca noluyo ortalama kalitesi çok çok düşüyor,dolayısı ile 11 tane süper star adamdan fark yiyorsun

Selam Champion;

Top Eleven'ın Kupa formatı;

Kupa maçları için çoğunluğu takımının kalitesine yakın, farklı seviyelerden 128 takımla yapılan bir nakavt turnuvası...Örneğin Ziraat Türkiye Kupası vb. gibi düşün birbirinden farklı seviyelerdeki takımlar çıkıyor.Bunun formatı şuan için bu tabiki de dengesizlik oluyor doğal olarak bakalım güncelleme bize neleri sunacak.

Umuyoruz ki herkesin istediği bir düzene yakın Top Eleven bizleri bekliyor.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

kupa formasyonunda başarılı olmak-three-trophies-580x280.jpg

Banned
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selam Champion;

Top Eleven'ın Kupa formatı;

Kupa maçları için çoğunluğu takımının kalitesine yakın, farklı seviyelerden 128 takımla yapılan bir nakavt turnuvası...Örneğin Ziraat Türkiye Kupası vb. gibi düşün birbirinden farklı seviyelerdeki takımlar çıkıyor.Bunun formatı şuan için bu tabiki de dengesizlik oluyor doğal olarak bakalım güncelleme bize neleri sunacak.

Umuyoruz ki herkesin istediği bir düzene yakın Top Eleven bizleri bekliyor.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Click image for larger version. 

Name:	three-trophies-580x280.jpg 
Views:	13 
Size:	56.8 KB 
ID:	35250

Şimdiye kadar oynadığım kupa maçlarında adamlar yedeklerini hep kupaya göre ayarlamış İlk 11 Süper Star Efsane Dolu Yedekler Berbat,Normalde Ortalama Kalitesi 40 yedeklerin tümü çıkarsa 100 den aşağı olmaz.. dolayısı ile 4 lvl ben yerine adama 20 lvller çıkar.. yani kendilerine göre ayarlıyorlar adamlar..seviyeye göre gelse böyle şansları yok..

Şimdiye kadar oynadığım kupa maçlarında adamlar yedeklerini hep kupaya göre ayarlamış İlk 11 Süper Star Efsane Dolu Yedekler Berbat,Normalde Ortalama Kalitesi 40 yedeklerin tümü çıkarsa 100 den aşağı olmaz.. dolayısı ile 4 lvl ben yerine adama 20 lvller çıkar.. yani kendilerine göre ayarlıyorlar adamlar..seviyeye göre gelse böyle şansları yok..
    Anlıyorum . Senin bu dediğin takımla ekran yakalayıp buraya paylaşabilir misin?

Banned
    Anlıyorum . Senin bu dediğin takımla ekran yakalayıp buraya paylaşabilir misin?
    Yakaladığımda paylaşırım hocam,genelde bu ilk maçlarda oluyor,atamalar olduktan sonra kadroyu düzenliyorlar..Rakipler belli olduktan sonra yedekleri sağlamlaştırıyolar yani

Yakaladığımda paylaşırım hocam,genelde bu ilk maçlarda oluyor,atamalar olduktan sonra kadroyu düzenliyorlar..Rakipler belli olduktan sonra yedekleri sağlamlaştırıyolar yani
    Tamam en yakın zamanda paylaşırsan sevinirim aradaki büyük seviye farkının bir sorun teşkil ettiğini rapora ekleyeceğim.

Banned
    Tamam en yakın zamanda paylaşırsan sevinirim aradaki büyük seviye farkının bir sorun teşkil ettiğini rapora ekleyeceğim.

Tamamdır Eyvallah..

Rookie lionboys's Avatar
    arkadaşlar o zaman mantık olarak şampiyonlar liginde en güçlü kadronuzla.uluslararası kupada yedeklerle,lig formasyonunda ise ortalama kadro ile çıkmamız lazım.ama böyle yapıncada kadro da uyumsuzluk olmaz mı?oyuncu performanslarını etkılemez mı?

Banned
    Quote Originally Posted by lionboys View Post
    arkadaşlar o zaman mantık olarak şampiyonlar liginde en güçlü kadronuzla.uluslararası kupada yedeklerle,lig formasyonunda ise ortalama kadro ile çıkmamız lazım.ama böyle yapıncada kadro da uyumsuzluk olmaz mı?oyuncu performanslarını etkılemez mı?
    Hocam siz benim ne demek istediğimi hiç anlamamışsınız..

Page 1 of 2 12 LastLast