Results 1 to 10 of 10
Like Tree3Likes
  • 1 Post By lionboys
  • 1 Post By champion
  • 1 Post By champion

Thread: hangi taktiğe karsı hangi taktik

Newbie

Lightbulb hangi taktiğe karsı hangi taktik

Öncelikle sorularımı yazayım madde madde

- aml amr ml ve mr oyuncularını dml dmr ve dl dr ikiside durdurabilir mi yoksa aml ve amr yi dml dmr...ml ve mr yi dl ve dr mi durdurabilir ?

- ok meselesi... nasıl taktiklerde oyuncuların oklarını ileri veya geri yapmalıyız

- tam saha press ve kendi sahanda press arasındaki fark nedir... ne zaman hangisini kullanmalıyız..

- adam adama markajın hiçbir etkisini görmedim sizce neden...

şimdiden teşekkürler..

Rookie lionboys's Avatar
    kardeş 33.seviyedeyim.ama emin ol bu oyunda taktik felan hikaye,neler gördüm neler.adamın 13 kişilik kadrosu var ilk 11 nin 5 tanesi kaleci yanlış pozisyonlarda oynuyor kadro kalitesi dandik takım anlayışı 5-4-1 savunma oğlu savunma,benımkıler gozlemcı kadro kalıtesi 4-5 gomlek ustun ama adam benı 4-0 net skorla yendı oda yetmedi lig şampiyonu oldu.bunun gibi bir sürü akla mantığa aykırı şeyler gördüm.ya oyunda mantık yok yada bu adamlar çok sağlam hile biliyorlar
    Sefa Tombul likes this.

Banned
    2.Soru; Ben sadece amr st ve aml amc oyuncularımı ileri ok yapıyorum yani ileride durması için diğer oyuncularda ok yok,hem ofans hem defansa yardım ediyorlar ve etkili oluyor.

3.Soru; Adı Üstünde Zaten,Tam Saha Pres Her Yerde Pres Yapıyorlar.. Kendi Sahanda Presde Kendi Alanında Yeni Orta Sahanın Senin Kısmına Geldiklerinde Pres Yapıyorlar.Eğer Kontra Atak Taktiğin Açıksa Kendi Sahanda Pres Etkili Oluyor,Diğer Takım Senin Sahana Geldiği Zaman Pres Yapıp Topu Kapıp İleri Uzun Top Gönderip Gol Bulabiliyorsun.. Tam saha preste çok kondisyon gidiyor..

4.Soru; Adam adama marjajı hiç kullanmadım.Onu Bilemicem.
    Sefa Tombul likes this.

Newbie
    bilmiyorum ben bişeye rastlamadım daha ama herkes bu oyundan şikayetçi

Newbie
    Quote Originally Posted by champion View Post
    2.Soru; Ben sadece amr st ve aml amc oyuncularımı ileri ok yapıyorum yani ileride durması için diğer oyuncularda ok yok,hem ofans hem defansa yardım ediyorlar ve etkili oluyor.

3.Soru; Adı Üstünde Zaten,Tam Saha Pres Her Yerde Pres Yapıyorlar.. Kendi Sahanda Presde Kendi Alanında Yeni Orta Sahanın Senin Kısmına Geldiklerinde Pres Yapıyorlar.Eğer Kontra Atak Taktiğin Açıksa Kendi Sahanda Pres Etkili Oluyor,Diğer Takım Senin Sahana Geldiği Zaman Pres Yapıp Topu Kapıp İleri Uzun Top Gönderip Gol Bulabiliyorsun.. Tam saha preste çok kondisyon gidiyor..

4.Soru; Adam adama marjajı hiç kullanmadım.Onu Bilemicem.
    eyvallah

Banned
    Quote Originally Posted by Sefa Tombul View Post
    eyvallah

Rica Ederim Hocam, Başka Soru Varsa Alayım
    Sefa Tombul likes this.

Newbie
    Takım anlayışın dizilişine göre değişiklik gösterebilir, ama kazanmak için oynuyorsan ''sert hücum,kontra atak, kendi sahanda pres'' yeterli olur ama eğer ki beraberlik mağlubiyet farketmiyor ligi bitirdim ve oyuncularım dinlensin diyorsan ''defansif, kendi sahanda pres'' idealdir...

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Kaan Toraman View Post
    Takım anlayışın dizilişine göre değişiklik gösterebilir, ama kazanmak için oynuyorsan ''sert hücum,kontra atak, kendi sahanda pres'' yeterli olur ama eğer ki beraberlik mağlubiyet farketmiyor ligi bitirdim ve oyuncularım dinlensin diyorsan ''defansif, kendi sahanda pres'' idealdir...
    Selamlar Efendim;

Fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Banned
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar Efendim;

Fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.
    Bana niye teşekkür etmiyon Ercan Hocam

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by champion View Post
    Bana niye teşekkür etmiyon Ercan Hocam
    Selam champion;

En başta sana teşekkür ederim forumdaki aktifliğin için özellikle