Results 1 to 4 of 4

Thread: gol krallığı,asist krallığı,vs

Rookie lionboys's Avatar

gol krallığı,asist krallığı,vs

arkadaşlar bilindiği gibi sezon sonu lig sıralamasına göre ilk 7 takım federasyondan para ödülü alıyor.ama gol kralı,asist kralı ve sezonun oyuncusuna herhangi bir ödül yok.ben isterimki,bu oyunculara ödül verilsin.örneğin şöyle
    -lig sıralaması 1.lik ödülü misal 110m +gol kralı ödülü 25m +asist kralı ödülü25m+sezonun oyuncusu 25m
    ya da
    -lig para ödülü +gol kralı 50 beceri puanı+asist kralı 50 beceri puanı+sezonun oyuncusu 50 beceri puanı(buradaki amaç bu oyuncuların gelişimine katkıda bulunmak

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by lionboys View Post
    arkadaşlar bilindiği gibi sezon sonu lig sıralamasına göre ilk 7 takım federasyondan para ödülü alıyor.ama gol kralı,asist kralı ve sezonun oyuncusuna herhangi bir ödül yok.ben isterimki,bu oyunculara ödül verilsin.örneğin şöyle
    -lig sıralaması 1.lik ödülü misal 110m +gol kralı ödülü 25m +asist kralı ödülü25m+sezonun oyuncusu 25m
    ya da
    -lig para ödülü +gol kralı 50 beceri puanı+asist kralı 50 beceri puanı+sezonun oyuncusu 50 beceri puanı(buradaki amaç bu oyuncuların gelişimine katkıda bulunmak
    Selamlar Efendim;

Öneriler bölümünede iletebilirsiniz.Bu önerilerinizi raporlayıp ay içinde ileteceğim.

Önerileriniz için çok teşekkür ederiz.

Rookie lionboys's Avatar
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar Efendim;

Öneriler bölümünede iletebilirsiniz.Bu önerilerinizi raporlayıp ay içinde ileteceğim.

Önerileriniz için çok teşekkür ederiz.
    bende teşekkur ederim ercan bey,öneriler paylaşacağım şimdi

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by lionboys View Post
    bende teşekkur ederim ercan bey,öneriler paylaşacağım şimdi
    Umuyoruz bu önerileriniz gerçekleşir.