Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14

Thread: 01.26.2015 tamamiyle yeni bir deneyim?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by champion View Post
    Kayda Değer Birşeydir Umarım
    Selam Champion;

Eksiklikler giderilirse kayda değer bir yenilik olacağına inanıyorum.

Newbie

Thumbs up

Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Bizzat bu işin içindeyim şuan için çalışmalar devam ediyor,umuyoruz o güne yetiştirilir.

Son haline hep birlikte o gün tanıklık edeceğiz.
    Madem içindesiniz..
    35. seviyede oynuyorum..
    İlk kez bu sezon üst lige çıkamadım uzun bir süredir de kupa almakta çok zorlanıyorum 5 yıldızdan az futbolcum ilk 11 de olmaz genelde hergün takip ederim
    Oyunu bu hafta bırakıyordum ama 26.1 i merakımdan bekliyorum

30 lu seviyelere gelince futbolcularımızı kesinlikle satamaz hale geliyoruz, takımı düzeltemiyoruz ligin ortalarına kadar toparlarmıyız derken tren kaçmış oluyor.
    Futbolcuları diğer takımlara satamadığımız hallerde düşük bedellerle ana kasaya satabilmeliyiz..
    lig maçlarının maç başı primleri arttırılmalı 30-35m günlük gider var deplasman maçlarında bilet geliride yok lig primi 2m bile değil.. Ekonomiyi düzeltmek için habire dostluk maçı düzenliyoruz..
    Ama bıçak kemiğe dayandı artık 34 sezon hep üst lige çıkabilirken artık basarı da azaldı bizden cok daha güçsüz takımlara yenilir olduk.

Bu sene kupa maçında rakibim kaleye tek yıldız bir defans oyuncusu koymuştu ve maçı %79 oyun baskınlığıma rağmen 0-0 berabere bitirerek elendim. Benim 5 yıldızlı kalecim bugüne kadar 9 almadı 1 yıldızlı defans oyuncusu kalede 9 puanlık performans gösteriyor.
    Uzun lafın kısası hergün oyunu takip edenler için bile olsa maddi ve mantık hatalarını gidermez iseniz tanıklık edeceğiniz şey; kafilelerle oyundan ayrılan oyuncuları izlemek olacaktır.
    İyi çalışmalar diliyorum.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Süleyman Koçyiğit View Post
    Madem içindesiniz..
    35. seviyede oynuyorum..
    İlk kez bu sezon üst lige çıkamadım uzun bir süredir de kupa almakta çok zorlanıyorum 5 yıldızdan az futbolcum ilk 11 de olmaz genelde hergün takip ederim
    Oyunu bu hafta bırakıyordum ama 26.1 i merakımdan bekliyorum

30 lu seviyelere gelince futbolcularımızı kesinlikle satamaz hale geliyoruz, takımı düzeltemiyoruz ligin ortalarına kadar toparlarmıyız derken tren kaçmış oluyor.
    Futbolcuları diğer takımlara satamadığımız hallerde düşük bedellerle ana kasaya satabilmeliyiz..
    lig maçlarının maç başı primleri arttırılmalı 30-35m günlük gider var deplasman maçlarında bilet geliride yok lig primi 2m bile değil.. Ekonomiyi düzeltmek için habire dostluk maçı düzenliyoruz..
    Ama bıçak kemiğe dayandı artık 34 sezon hep üst lige çıkabilirken artık basarı da azaldı bizden cok daha güçsüz takımlara yenilir olduk.

Bu sene kupa maçında rakibim kaleye tek yıldız bir defans oyuncusu koymuştu ve maçı %79 oyun baskınlığıma rağmen 0-0 berabere bitirerek elendim. Benim 5 yıldızlı kalecim bugüne kadar 9 almadı 1 yıldızlı defans oyuncusu kalede 9 puanlık performans gösteriyor.
    Uzun lafın kısası hergün oyunu takip edenler için bile olsa maddi ve mantık hatalarını gidermez iseniz tanıklık edeceğiniz şey; kafilelerle oyundan ayrılan oyuncuları izlemek olacaktır.
    İyi çalışmalar diliyorum.
    Selamlar;

Sadece gelişmeleri takip edebiliyorum.Oyunun gelişmesi ve düzeltilmesi developerların elinde benim yapacağım sadece öneri,fikir ve sorunlarınızı raporlar halinde iletmek.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz

Banned
    10 Gün Kaldı Bu Tarihe Eğer Güzel Bir şey Değilse Kayda Değer Güzel Özellikler Gelmezse Zaten Bırakmayı Düşünüyordum Oyunu Tam Sebep Olur 10 Günde 17 Sakat , kalan 20 gündede aynı sakatlık olsa 34 sakat eder toplam sezonda 51 sakat eder Böyle saçmalıkmı olur abi ya ,her biri ortalama 5 günlük sakatlansa sezonda 800 Tedavi Puanı Eder tamamen paraya odaklı ,Oyuna Vercek Bir Kuruşum Bile Yok!!!! hergün bugün girmiyeceğim diyorum yine tutamıyorum kendimi aklıma gelince http://forum.topeleven.com/tak%C4%B1...ar%C4%B1m.html

Page 2 of 2 FirstFirst 12