Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Transferler 25. seviyeden sonra imkansız hale geldi..

Newbie

Transferler 25. seviyeden sonra imkansız hale geldi..

Sayın Top eleven yetkilileri,

Oyunda seviye ilerledikçe cazibesini kaybediyor, gerek oyunu bırakanlar gerekse çeşitli nedenlerle ilgi azalıyor.. Lig Şampiyonluk ve kupa başarı ödülleri çok komik seviyede bu nedeniyle bakiye sürekli ekside ve bu nedenle oyunu üzülerek bırakma kararı almak zorunda kalacağım, futbolcularımdan kalitesi düşük olanları kimseye satamıyoruz, yıldız sayısı seviyesi düşük futbolcular kendilerinden daha düşük seviyede transfer listelerine konularak satışı sağlanabilir..

Bu durum devam ettiği sürece oyunu bırakmaya karar vereceğim ve sözümün geçtiği arkadaşları da bu kararımda ikna ederek bırakmalarını önereceğim, saygılarımla..

Banned
    Gerçekten oyuna artık bir çeki düzen vermeliler böyle gitmez.

Newbie
    Bu seviyeden sonra ben bu oyunda tek bir token dahi satın almam, zira takım gelirleri ile günlük giderler arasında korkunç bir fark var, sürekli eksiye düşüyoruz, maç başına alınan primler asla takımın giderini karşılamıyor, .. Oyun geleneklerine göre oyunda sürekli aktif olan ve başarı gösteren bir takımım ancak bakiyem eksiden kurtulmuyor, Şampiyonlar ligini hemen hemen her sezonda 2. bitirdim, ligde hemen hemen ya şampiyon ya da 2ci bitirdim, bu takım -140 000 bakiyede çok komik.. kazanılan maç başına verilen ücret çok komik, kötü futbuolcuyu kovarken de bakiye eksiliyor..

BAŞARI ÖDÜLLENDİRİLMİYORSA NEDEN OYNUYORUZ Kİ.. ???

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Sabahattin Kayış View Post
    Bu seviyeden sonra ben bu oyunda tek bir token dahi satın almam, zira takım gelirleri ile günlük giderler arasında korkunç bir fark var, sürekli eksiye düşüyoruz, maç başına alınan primler asla takımın giderini karşılamıyor, .. Oyun geleneklerine göre oyunda sürekli aktif olan ve başarı gösteren bir takımım ancak bakiyem eksiden kurtulmuyor, Şampiyonlar ligini hemen hemen her sezonda 2. bitirdim, ligde hemen hemen ya şampiyon ya da 2ci bitirdim, bu takım -140 000 bakiyede çok komik.. kazanılan maç başına verilen ücret çok komik, kötü futbuolcuyu kovarken de bakiye eksiliyor..

BAŞARI ÖDÜLLENDİRİLMİYORSA NEDEN OYNUYORUZ Kİ.. ???
    Selamlar Efendim:

Düşüncelerinizi anlıyorum.Oyunla ilgili gelişmeler ve güncellemeler yapılıyor.Oyun geliştiriliyor ve en yakın zamanda bunu göreceksiniz.Bunun için sabırlı olalım.

İlgi ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Newbie
    Quote Originally Posted by champion View Post
    Gerçekten oyuna artık bir çeki düzen vermeliler böyle gitmez.
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar Efendim:

Düşüncelerinizi anlıyorum.Oyunla ilgili gelişmeler ve güncellemeler yapılıyor.Oyun geliştiriliyor ve en yakın zamanda bunu göreceksiniz.Bunun için sabırlı olalım.

İlgi ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.
    Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim sayın admin, eğer faydası olacaksa önerim şu:

Tek yıldızlı futbolcuları 25-26-27-28. seviyelerde satılmıyorsa neden daha alt seviyelerin pazarında satışa sunulmuyor, satışını 3 sezonda gerçekleştiremediğim sözleşmesini uzattığım ve de hala satamadığım oyuncum var, bence pazarı geniş tutun, ihtiyacı olan alsın..

Newbie
    Oyun iyice kabak tadı verdi, -475M bakiyeye kadar düştüm, oyunun 28. seviyesine kadar sabrettim, ... Artık oyunu pek sallamayacağım ne zaman ki durum düzelir aktif bir oyuncu olabilirtim, oyunu dinamik tutamıyorsunuz, üzgünüm, sadece size akan parayı düşünüyorsunuz ama oyun boyunca gözlemlediğim bir sürü kişi takımı bırakmış oyuncuları 33 ya da 34 yaşında ya da 13 oyuncusu kalmış.. Bırakmışlar yanii .. Gelişmeyen geriye düşen bir oyunu ne yapsın millet

Oyun iyice kabak tadı verdi, -475M bakiyeye kadar düştüm, oyunun 28. seviyesine kadar sabrettim, ... Artık oyunu pek sallamayacağım ne zaman ki durum düzelir aktif bir oyuncu olabilirtim, oyunu dinamik tutamıyorsunuz, üzgünüm, sadece size akan parayı düşünüyorsunuz ama oyun boyunca gözlemlediğim bir sürü kişi takımı bırakmış oyuncuları 33 ya da 34 yaşında ya da 13 oyuncusu kalmış.. Bırakmışlar yanii .. Gelişmeyen geriye düşen bir oyunu ne yapsın millet
    Selamlar Efendim;

Oyunla ilgili birçok şey değişim olacak ve gelişme aşamasında...

Sizi çok iyi anlıyorum.

Bu yenilikleri bir manager olarak bende merakla bekliyorum.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Banned
    Neyseki ben o lvllere gelene kadar çoktan düzelmiş olur

Newbie
    Quote Originally Posted by champion View Post
    Neyseki ben o lvllere gelene kadar çoktan düzelmiş olur
    29.seviyeden 24.seviyeye bir managerlik alarak 5 basamak geriye düştüm, durum daha berbat..

29.seviyeden 24.seviyeye bir managerlik alarak 5 basamak geriye düştüm, durum daha berbat..
    Selamlar;

Yeniliklerle oyun umuyoruz düzelecek.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Page 1 of 2 12 LastLast