Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 51
Like Tree10Likes

Thread: Top eleven 2015 sizlerle !!!

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Gurkan Basbagci View Post
    Ben cözdüm o olayi. Antrenman puani geliyor aslinda ama otomatik olarak ekleniyor. Kimin hangi özelligine beceri puani eklenecegine de siz karar veriyorsunuz. Oyuncuya tıklayi7n, becerilere girin, beceri puanlarinin uzerinde bir yazi goreceksiniz. Oyuncunun hangi ozelligi gelismesini istiyosaniz ona tiklayin gibi bir yazi. Örnegin atak ozelligi gelissin istiyorsaniz atak yazisina basin, rengi yesile donecektir yazinin. Bu demek oluyor ki, bu oyuncu beceri puani kazanirsa otomatik olarak atak olarak eklenecek.

Değerli bilgileriniz için çok teşekkür ederiz

Newbie frost35's Avatar
    Ben cözdüm o olayi. Antrenman puani geliyor aslinda ama otomatik olarak ekleniyor. Kimin hangi özelligine beceri puani eklenecegine de siz karar veriyorsunuz. Oyuncuya tıklayi7n, becerilere girin, beceri puanlarinin uzerinde bir yazi goreceksiniz. Oyuncunun hangi ozelligi gelismesini istiyosaniz ona tiklayin gibi bir yazi. Örnegin atak ozelligi gelissin istiyorsaniz atak yazisina basin, rengi yesile donecektir yazinin. Bu demek oluyor ki, bu oyuncu beceri puani kazanirsa otomatik olarak atak olarak eklenecek.
    Teşekkürler.

Oyunla ilgili sorun ve hataları lütfen burada paylaşırsanız sevinirim http://forum.topeleven.com/hatalar-v...tml#post319663

Newbie frost35's Avatar
    Transfer ekranında oyuncuların sağ ayakmı sol ayakmı kullandığını göremiyoruz Bu nasıl düzelicek ?

Quote Originally Posted by frost35 View Post
    Transfer ekranında oyuncuların sağ ayakmı sol ayakmı kullandığını göremiyoruz Bu nasıl düzelicek ?
    Oyun yenilendiği için bu tarz eksiklikler güncellemelerle düzelecek bu sorunları ben ileteceğim siz eksiklikleri görüp yazarsanız rapor haline getirip developerlara sunacağız

Newbie
    Özel beceriler yok yeni güncellemede eski sürümde oyuncularıma özel yetenek yükşüyordum neredeyse %50 ye kadar tamamlamıştım (adam adama golcü, frikik ustası gibi) yeni sürümde yok bunlar !!!

Selam Menejerler;

ÖNEMLİ BİLGİ !!!

Yeni Top Eleven 2015'te Oyuncularınızın antrenmanı biter bitmez, yetenek direk olarak oynadığı pozisyona göre eklenir örneğin: defans oyuncusu top çalmayı ve adam adama marke etmeyi öğrenirken atak oynayan oyuncu ise şut ve son vuruş özelliklerini geliştirecektir. Not olarak, özel bir yetenek geliştirmek mümkün değildir.

Ancak eski versiyon hala topeleven.com ve Facebook'ta mevcut buradan önümüzdeki bir kaç ay içinde oyun yenilenene kadar manuel olarak beceri puanı atayabilirsiniz ama yeni versiyon web için gelince sistem onları otomatik olarak atayacak.

Newbie Gurkan Basbagci's Avatar
    Mac oncesi bildirimler gelmiyor bana neden olabilir? Ayarlarda da yok.

Mac oncesi bildirimler gelmiyor bana neden olabilir? Ayarlarda da yok.
    Selamlar Efendim;

Eski sürümü kaldırıp yenisini yüklediyseniz gelmemesi için bir neden yok fakat gelmiyorsa bunu destek ekibimize yazarak onlar bu konu hakkında size yardımcı olurlar.

Bu arada tekrar silip yeniden yüklemeyi deneyin bildirimler önceki sürümdeki gibi geliyor efendim o yüzden sıkıntı farklı bir sebepten kaynaklanabilir siz dediğim gibi destek birimimizle irtibata geçin orada size çözüm bulacaklardır.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Newbie
    Gayet harika bi oyun sunulmuş bizlere, dünden beri sakatlanan oyuncum olmadı ve arkadaşlarımın maçlarında takip ettiğim yorumlara göre kendi kendine sakatlanan oyuncuda yok. Hakedenin galibiyet alacağı bir maç sistemi oturtulmuş, taktikleriniz nasılsa oyuncularınız gerçekten ona göre oynuyor. Denedim bunları öyle sizlerle paylaşıyorum. Oyuncu antrenmanlarına gelirsek, sistemin ataması bi eksi olsa da, antrenman sürelerinin(germe,kardiyo,maç) düşmesi harika olmuş. Tabi ki bunlar tedavi ve dinlenme paketi aldırmaya yönlendirecek gibi bizleri Fakat genel olarak iyi çalışma çıkarılmış tebrik ederim tüm ekibi, çalışmalarınızın devamını dilerim
    Last edited by Kaan Toraman; 01-27-2015 at 08:36 PM.

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast