Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 51
Like Tree10Likes

Thread: Top eleven 2015 sizlerle !!!

Newbie
    maç bildirimleri benim android telefonuma da gelmiyor.sildim tekrar yükledim yine aynı.zamanla düzeltilir umarım

Newbie Gurkan Basbagci's Avatar
    Sildim yukledim duzelmedi. Neyse bekleyelim bakalim

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    İlgi ve anlayışınız için tüm menejerlere teşekkür ederiz.

Banned
    yahu bu kadar abartılınca bende güzel bir şey olcak sandım Bugün bir bakayım dedim fos çıktı olmayan bir özellik gelmemişki oyuna hiç. en iyisi oynamamaya devam kafan rahat oluyor en azından
    Last edited by champion; 01-28-2015 at 11:56 PM.

Quote Originally Posted by champion View Post
    yahu bu kadar abartılınca bende güzel bir şey olcak sandım Bugün bir bakayım dedim fos çıktı olmayan bir özellik gelmemişki oyuna hiç. en iyisi oynamamaya devam kafan rahat oluyor en azından
    Bu güncelleme diğer gelecek güncellemelere bir taban oluşturmak.Tabi ki de karar sizin saygı duyarız

Newbie Gurkan Basbagci's Avatar
    Bana sabah bildirim geldi "sponsorluk bitti ve hediyelerinizi alin " diye. Ama mac bildirimi hala gelmiyor.

Quote Originally Posted by Gurkan Basbagci View Post
    Bana sabah bildirim geldi "sponsorluk bitti ve hediyelerinizi alin " diye. Ama mac bildirimi hala gelmiyor.
    Selamlar;

Bunu destek bölümümüze yazarsanız bu konuya çözüm getirirler benim malesef yapabileceğim birşey yok bu konuda

Newbie

beceri puanı otomatik olmamalı

Arkadaşım ben beceri puanının otomatik olmasını istemiyorum ki, sonra oyuncuya ekstra yıldız geliyo, sezon sonunda satamıyorum da. Kim naapsın 85-90 oyuncuyu? Ben oyuncuyu 84 ve ya 89 sınırında tutub geri kalan beceti puanlarını özel yeteneklere sarf ediyordum ki kolay satiyim. Bu yeni uygulama yüzünden hep bilgisayarla girer oldum. Naapsak hafız?

Quote Originally Posted by chingiz785 View Post
    Arkadaşım ben beceri puanının otomatik olmasını istemiyorum ki, sonra oyuncuya ekstra yıldız geliyo, sezon sonunda satamıyorum da. Kim naapsın 85-90 oyuncuyu? Ben oyuncuyu 84 ve ya 89 sınırında tutub geri kalan beceti puanlarını özel yeteneklere sarf ediyordum ki kolay satiyim. Bu yeni uygulama yüzünden hep bilgisayarla girer oldum. Naapsak hafız?
    Selamlar;

Anlıyorum sizi... İstediğiniz özelliği hala geliştirebilirsiniz isterseniz oyuncunun üzerine tıklayın ‘Beceriler‘ kısmından oyuncunuzun istediğiniz yönde gelişmesini sağlayın. Örneğin: Defans, kısmına tıklarsanız oyuncu defanasif olarak beceri puanları alacak, Atak kısmına tıklarsanız beceri puanlarını ofansif olarak alacak aynı şekilde Fiziksel ve Zihinsel içinde geçerli. Yani bu şekilde oyuncunuzun odaklanması gerektiği kısmı seçebilirsiniz.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 02-02-2015 at 09:01 AM.
    Yasin Emre Minkil likes this.

Olumlu ve olumsuz yorumları ilettim umuyoruz ki herkesin istediği olur.

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast