Results 1 to 4 of 4

Thread: yeni güncelleme

Newbie

yeni güncelleme

yeni güncellemeyi kurup oyuna girince eski hesaplar sıfırlanıp yeni hesaptan 1 levelden baslıyormus oyun. Bunun doğruluğu nedir oyunu sildim tekrardan kurmaya korkuyorum boşa emeklerimiz gider diye. bilgisi olan varsa yardımcı olsun

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Hero00 View Post
    yeni güncellemeyi kurup oyuna girince eski hesaplar sıfırlanıp yeni hesaptan 1 levelden baslıyormus oyun. Bunun doğruluğu nedir oyunu sildim tekrardan kurmaya korkuyorum boşa emeklerimiz gider diye. bilgisi olan varsa yardımcı olsun

Selamlar;

Eski uygulamayı başta silerseniz daha sonra yeni uygulamayı yüklerseniz ve de Facebook ile bağlantılı oynuyorsanız sorununuz olacağını sanmıyorum.Tamamen yeni uygulamaya geçiliyor.

Newbie
    onda bir sıkıntı kalmadı ama oyuna girince 10 saniye sonra baglantı sorunu diyip her zaman oyundan atıyor. biz nasıl maç izleyeceğiz ? her vakit bilgisayar basında olamıyoruz malesef

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Hero00 View Post
    onda bir sıkıntı kalmadı ama oyuna girince 10 saniye sonra baglantı sorunu diyip her zaman oyundan atıyor. biz nasıl maç izleyeceğiz ? her vakit bilgisayar basında olamıyoruz malesef
    Selamlar;

Bağlantı sıkıntısı devam ediyor mu ?