Quote Originally Posted by lionboys View Post
destek ekibine ilettim ama onların cevabı beni tatmin etmedi...dedikleri şu

Transfer listelerine girmeyi daha farklı zamanlarda girmeyi deneyin.

Tekliflerle ilgili olarak da verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz ama teklifler her zaman mevcut olmayabilir.

Teklifler, sağlayıcıların ilgi alanlarına göre tür bölge, hesap geçmişi, ödül miktarı, yılın zamanına ve çeşitli demografik olaylara göre değişiklik göstermektedir. Bazen hiçbir teklifin olmamasının nedeni budur. Ayrıca arkadaşlarınızın görmüş olduğu teklifi bazen siz göremeyebilirsiniz.

Merak etmeyin! Farklı platformlardan hala token ve diğer oyun içi ürünler kazanabilirsiniz

benım ıcın yeterli bir cevap değil.benım sormak istediğim şu

supersonıcads destek bölümünde sadece tamamladığınız tekliflerde gelmeyen tokensler için yardım bileti gönderebiliyorsunuz.acaba bu konuyu supersonicads yetkılılerıne nasıl ulastırabılırım?link atarsanız sevınırım
Selamlar;

Anlıyorum bendede sizin karşılaştığınız sorunlar var ne transfer yapabiliyorum ne de gözlemci bir futbolcumu satabiliyorum.Satışa çıkardığımı bir üst seviyedekiler bana göre göremiyor sunucu farkından dolayı personelimiz bana dönüş sağladı.Fakat bazı ilerlemeler için bende sizin gibi beklemekteyim umuyoruz ki düzelir herşey.Diğer bir konu olarak da süpersonic yetkililerine malesef ulaşma imkanım yok olsaydı eğer emin olun sizinle birlikte yazar ulaşır ve konuşurdum