Results 1 to 7 of 7
Like Tree1Likes
  • 1 Post By kesikparmak

Thread: Başarısızlık

Newbie

Başarısızlık

Merhaba arkadaşlar.Oyunu sürekli takip eden ve takımla hergün ilgilenen biriyim.İlk 10 seviyede hep zirveye oynadım.Gayet rahat bitirdim hep ligi. Ticari ilgimden dolayı da sürekli kadroyu en iyi oyuncularla donattım.Her lig atladığımda tüm kadroyu 6 yıldıza en yakın olan 5 yıldızlı oyuncularla donattım ve eski oyuncuları da sattım ve hiçbir şekilde para sıkıntısı çekmeden idare ediyorum takımı.Moralleri sürekli fullüyorum.Kondisyonları tazeliyorum.Ama son 2 sezondur istediğim gibi gitmiyor hiçbirşey.Geçen sezon ligin en iyi ortalamasına sahipken zar zor 7. olarak lig atladım.Bu sezonda şuan en iyi takımım İlk 11 in tamamı 5 yıldız ve hepsi sınırda 6 yıldız olmaya aday.Ama benden çok daha zayıf rakiplere karşı 2 maçta 0 puan aldım.Zaten oyunun taktik detayı Football Manager tarzı offline oynanan managerlik oyunları gibi detaylı da değil.En iyi şekilde oyuncuları sahaya diziyorum ama neden son 2 sezondur başarı gelmiyor?

Newbie
    Yine benden çok daha kötü kadrosu olan bir takımla berabere kaldım. 3 maçta 1 puan. hayır benim bilgiğim oyunun ekstra bir özelliği yok.Hani normalde iyi oyuncu her zaman kazanacak diye bir kural yoktur gerçek hayatta.Ama oyunun mantığı belli.Kondisyonu iyi olan morali iyi olan oyuncuları oynayabileceği yerlere göre en iyi şekilde dizen ve oyuncu özelllikleri iyi olanın kazanması lazım.Başka bir kriter varda ben mi bilmiyorum? Ligdeki en iyi takım bende,hergün sürekli moral tazelemesi yapıyorum.Kondisyonu iyi olanı ilk 11 e koyuyorum.Zaten tüm kadro 5 yıldızlı,yavaş yavaş 6 yıldız olmaya başlayanlar var.Ama sondan 1. sıradayım.

Saniyenin milyonda birini hesaba katarak pozisyon değerlendirmesi yapan ve bir çok kriter barındıran bir oyun olsa anlarım durumu.Kadro yeni ve henüz alışmadılar birbirine derim.Onu derim bunu derim ama bunların hiçbiri olmayıpta başarı gelmemesi oyundan soğutuyor adamı Sırf piyasa gece durgun,fazla teklif yapan kişi yok diye gecenin 3 ünde 74 puanlık oyuncu kovalıyorum ama karşılığı yenilgi oluyor

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by kesikparmak View Post
    Yine benden çok daha kötü kadrosu olan bir takımla berabere kaldım. 3 maçta 1 puan. hayır benim bilgiğim oyunun ekstra bir özelliği yok.Hani normalde iyi oyuncu her zaman kazanacak diye bir kural yoktur gerçek hayatta.Ama oyunun mantığı belli.Kondisyonu iyi olan morali iyi olan oyuncuları oynayabileceği yerlere göre en iyi şekilde dizen ve oyuncu özelllikleri iyi olanın kazanması lazım.Başka bir kriter varda ben mi bilmiyorum? Ligdeki en iyi takım bende,hergün sürekli moral tazelemesi yapıyorum.Kondisyonu iyi olanı ilk 11 e koyuyorum.Zaten tüm kadro 5 yıldızlı,yavaş yavaş 6 yıldız olmaya başlayanlar var.Ama sondan 1. sıradayım.

Saniyenin milyonda birini hesaba katarak pozisyon değerlendirmesi yapan ve bir çok kriter barındıran bir oyun olsa anlarım durumu.Kadro yeni ve henüz alışmadılar birbirine derim.Onu derim bunu derim ama bunların hiçbiri olmayıpta başarı gelmemesi oyundan soğutuyor adamı Sırf piyasa gece durgun,fazla teklif yapan kişi yok diye gecenin 3 ünde 74 puanlık oyuncu kovalıyorum ama karşılığı yenilgi oluyor
    Selamlar;

Buraya açıkladığınızı destek ekibimize yazarsanız hesabınız incelenip size geri dönüş sağlanacaktır.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

Newbie
    Tamamdır gönderdim talep.Sağolasın ilgilendiğin için.

Quote Originally Posted by kesikparmak View Post
    Tamamdır gönderdim talep.Sağolasın ilgilendiğin için.
    Selamlar;

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Newbie
    Salam 4-1-3n-1-1 taktiyi ucun emirler nasil ?

Quote Originally Posted by Мамед View Post
    Salam 4-1-3n-1-1 taktiyi ucun emirler nasil ?
    Selamlar;

Bu taktik anlayışınızı arkadaş olduğunuz menejerlerle dostluk maçı çerçevesinde daha iyi gözlem yapmanız gerekir şuan size sadece uzun pasla kaleye gitmenizi önerebilirim Ama sadece bir öneri niteliğinde çünkü başarı getirecek anlamına gelmez.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.