Results 1 to 3 of 3

Thread: Önemli bir soru ??? Yardım

Newbie

Question Önemli bir soru ??? Yardım

Önelikle selamın aleyküm
    Arkadaşlar ben su anda 6. seviyedeyim oyuncularımın hep 40-45 arası 56 m faln degeri var toplam hepsinin ben bu oyuncaların hepsini satıp yeni bir takıma menejer olarak geçtiğimde 56 m tekrar bende mi kalacak yoksa kayıp mı olucak bunu cok merak ediyorum eger kalıcaksa oyuna sıfırdn başlayıp saglam bir takım kurmak istiyorum cevaplarınızı bekliyorum

Newbie
    ??**?***?????

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ogün Kul View Post
    Önelikle selamın aleyküm
    Arkadaşlar ben su anda 6. seviyedeyim oyuncularımın hep 40-45 arası 56 m faln degeri var toplam hepsinin ben bu oyuncaların hepsini satıp yeni bir takıma menejer olarak geçtiğimde 56 m tekrar bende mi kalacak yoksa kayıp mı olucak bunu cok merak ediyorum eger kalıcaksa oyuna sıfırdn başlayıp saglam bir takım kurmak istiyorum cevaplarınızı bekliyorum
    Selamlar;

Tüm token bakiyeniz ve tedavi paketleriniz, logolarınız ve formalarınız eski takımınızda yeni takımınıza transfer edilecektir ve hatta menajer seviyenizi koruyacaksınız. Unutmayınız ki yeni kulubü aldığınız zaman tekrar eski kulübünüze tekrar dönemezsiniz. Ayrıca başka bir kulüp almak için 28 gün beklemeniz gerekli bu nedenle yeni kulübünüzü dikkatlice seçiniz!

Tüm bilgiye buradan ulaşabilirsiniz Başka bir kulüp alma - Top eleven - Futbol Menajeri Ol