Results 1 to 4 of 4

Thread: Video İzleyerek Para Kazanma

Newbie

Video İzleyerek Para Kazanma

Merhaba,

Bizim video izleyerek para kazanma imkanımız malesef yok. Ancak yabancı rakiplerimiz video izleyerek para kazanıp, bu parayla transfer yapabiliyorlar.

Ben her gün 28.6 Milyon oyuncu maaşı ödüyorum, 2 günde bir max. 17 Milyon bilet parası geliyor, mağaza ürünü belki.
    2 günde 57,2 milyon oyuncu maaşı, 2 günde gelen para en fazla 20 Milyon. bu aradaki fark nasıl kapanacak? illa token mi satın almalıyım.

Ben bu aradaki farkı nasıl kapatacağım, bilet fiyatını arttırırsam seyirci azalıyor.

Bakiye eksiye düşünce en iyi oyuncum satılıyor, 5-6 gün sonra tekrar eksideyim.

Biz yabancı oyuncular gibi video izleyip para kazanamıyoruz, bu haksızlık değil mi?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ozan Akkaya View Post
    Merhaba,

Bizim video izleyerek para kazanma imkanımız malesef yok. Ancak yabancı rakiplerimiz video izleyerek para kazanıp, bu parayla transfer yapabiliyorlar.

Ben her gün 28.6 Milyon oyuncu maaşı ödüyorum, 2 günde bir max. 17 Milyon bilet parası geliyor, mağaza ürünü belki.
    2 günde 57,2 milyon oyuncu maaşı, 2 günde gelen para en fazla 20 Milyon. bu aradaki fark nasıl kapanacak? illa token mi satın almalıyım.

Ben bu aradaki farkı nasıl kapatacağım, bilet fiyatını arttırırsam seyirci azalıyor.

Bakiye eksiye düşünce en iyi oyuncum satılıyor, 5-6 gün sonra tekrar eksideyim.

Biz yabancı oyuncular gibi video izleyip para kazanamıyoruz, bu haksızlık değil mi?
    Selamlar;

Mobilden girip günde belirli zamanlarda video izleyip para kazanma şansınız oluyor.Ben hergün ortalama 3 kez video izliyorum bu şekilde her video başına 2M veriliyor.Takip etmenizi mobildeyken öneririm.

Video İzleyerek Para Kazanma-10422545_864015940311732_1756900477316797128_n.jpg

Bu dört yeri takip ederek mobildeyken her gün belirli anlarda size bu şans sağlanıyor.

İlgi ve anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Newbie
    Güzel yazmışsın, ama ip adresini değiştirip bilgisayardan oyunu aç. Sıkılana kadar video izliyorsun. Ve her video 2 Milyon.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ozan Akkaya View Post
    Güzel yazmışsın, ama ip adresini değiştirip bilgisayardan oyunu aç. Sıkılana kadar video izliyorsun. Ve her video 2 Milyon.
    Selamlar;

Diğer ülke oyuncularıda ortalama 2M kazanıyor.Fakat video sayıları bizden çok olabilir.Bizim ülkemizde bulunan reklamcıların ilgili olup olmamasından kaynaklanıyor.Reklam veren ülkemizde oyuna yönelik zaten çok az...

Oyunda herşey bolluk içinde olsaydı oyunun hiç bir zevki kalmazdı.Her video maximum 30 saniye sıkılına kadar izlemenize gerek yok sesini kısın ve bir kenara telefonu 30 saniyeliğine bırakın.Ki 30 saniyeden bahsediyoruz Her video yüksek nakit getirisi olmasını bizlerde isterdik ama dediğim gibi herşeyi kolaydan elde etseydik oyunda bir zorluk olmazdı bu daha da oyunu sıkıcı hale getirirdi.Menajerlik oyununda amacı zaten tüm dengeleri sağlayarak başarıyı getirmek.

Diğer bir tavsiyem de şu bizzat arkadaşlarımında takımdaki nakitsel krizin sebebi elinizde 101M var diyelim ve 50 jetomunuz var bizler gidip 100M lik oyuncudan 8-9 tanesine aynı anda teklif verebiliyoruz biliyorsunuz 101M varken biz gidip fazladan oyuncu almaya kalkışırsak tüm dengeler bozulur.Başka bir sebepten nakit sıkıntısı çeken menajer pek görmedim bende dahil çünkü bizzat bunları bende yaşadım Transferlerde dikkatli olursak bu krizlerin önüne geçilebilir.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 04-12-2015 at 11:59 AM.