Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
Like Tree5Likes

Thread: futbolcu teşvik pirimleri

Newbie

futbolcu teşvik pirimleri

bu gün yani 28.04.2015 tarihinde oynadığım lig maçında 15 milyon teşvik pirimi gitti benden. ama ben öyle bir teşvik pirimi vermemiştim takıma. sonra hazırlık maçı yaptım yine 15m teşvik pirimi gitti. böyle bir sorun herkeste yaşanıyormu bunla ilgili sorunu nasıl halledebilirim.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by merdogulu View Post
    bu gün yani 28.04.2015 tarihinde oynadığım lig maçında 15 milyon teşvik pirimi gitti benden. ama ben öyle bir teşvik pirimi vermemiştim takıma. sonra hazırlık maçı yaptım yine 15m teşvik pirimi gitti. böyle bir sorun herkeste yaşanıyormu bunla ilgili sorunu nasıl halledebilirim.
    Selamlar;

Destek ekibimize yazarsanız sorununuzla ilgilenip size geri dönüş sağlanacaktır.

Destek ekibimize buradan ulaşabilirsiniz Have a Problem? - TopEleven Support | TopEleven Support
    Yasin Emre Minkil likes this.

Newbie
    dediğin yere girdim ama destek ekibine nerden yazabileceğimi bulamadım. nerden msj atabilecem yada mail atabileceğim?

Newbie
    Bu ne saçmalıktır yahu, ben lig maçı oynadım 15 m teşfik primi gitmiş ve para kazanayım diye dostluk maçı yaptım bir 15 m de oradan gitmiş, nasıl iş yapıyorsunuz, böyle saçmalık olur mu.. Tokenleri paralaraı kredi kartı ile satıyorsunuz, sistem bizden tırtıklıyor.. Bugün 30 m paramı tırtıkladınız..

Üye davetlerimden kazandığım tokenler ise hala hesabıma geçmedi,, Bizleri keklemeye devam etmeyin, hep kendinize yontmayın, uzun süredir oyunda kalan bizlere bu reva değil..

Newbie
    Evet aynı sorunu ben de yaşadım.. ben lig maçı oynadım 15 m teşfik primi gitmiş ve para kazanayım diye dostluk maçı yaptım bir 15 m de oradan gitmiş, Bugün 30 m para gitti gereksiz yere..

Newbie
    Sayın admin bize link verip durma sorun ortada çözüverin, daha önce de bir sürür sorun bildirdim, hep link veriyorsun, bulamadığımız, ulaşamadığımız linkleri ne yapalım, bizim sorunlar çözülmeyecekse oyunu bırakalım, bizi oradan oraya koşturmayın..

Newbie
    Quote Originally Posted by Sabahattin Kayış View Post
    Evet aynı sorunu ben de yaşadım.. ben lig maçı oynadım 15 m teşfik primi gitmiş ve para kazanayım diye dostluk maçı yaptım bir 15 m de oradan gitmiş, Bugün 30 m para gitti gereksiz yere..
    Bende aynısını yaptım para kazanayım diye dostluk maçı yapıncada gitti bu günkü zararım 30m oldu. destek sitesine girdim msj atacak yada mail atacak yer bulamadım belli sorular ve cevaplar var. müşteri hizmetleri ile nasıl iletişime geçeceğimi bulamadım. Eğerki bu sorun düzelmezse oyunu bırakabilirim

Newbie
    Bu adamlar sistemini kendi kesesini dolduracak şekilde planlamışlar, oyuncu maaşları o kadar yüksek ki, hergün zarar ediyorsun, maç başı ödül günlük oyuncu maaşlarını karşılamalı oyundaki ödüller çok komik.. her seviye atladığında paramız eksiye düşüyor..

Newbie
    Adminin verdiği link interaktif değil ki, sadece yaşanmış sorunlar ve cevapları içeriyor, yazı yazıp sorun bildireceğimiz bir link değil, yani diyor ki, biz istediğimizi yaparız, siz keklenmeye devam edin.. ben buradan bugüne kadar hiç bir sorunumun çözüldüğünü görmedim, artık token almıyorum zaten, oyun gittiği yere kadar gider, sonra bırakırım, ..

Newbie
    Quote Originally Posted by Sabahattin Kayış View Post
    Adminin verdiği link interaktif değil ki, sadece yaşanmış sorunlar ve cevapları içeriyor, yazı yazıp sorun bildireceğimiz bir link değil, yani diyor ki, biz istediğimizi yaparız, siz keklenmeye devam edin.. ben buradan bugüne kadar hiç bir sorunumun çözüldüğünü görmedim, artık token almıyorum zaten, oyun gittiği yere kadar gider, sonra bırakırım, ..
    bu sorun çözülmezse eğer oyunu oynamanın bir anlamı kalmaz. apaçık bir soygundur bu. admin linki verirken destek ekibimize yazarsanız demiş ama yazamıyoruz ki.

Page 1 of 2 12 LastLast