Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
Like Tree5Likes

Thread: Kondisyon Problemi

Newbie yakuti's Avatar

Kondisyon Problemi

Merhaba,

Son birkaç gündür oyuncular maçtan sonra çok daha fazla yorulmaya başladı. %99 kondisyonu olan bir oyuncu maç sonunda %47 lere düşüyor.

Kupa, lig, şampiyonlar ligi nedeniyle günde 2-3 maç yapan bir takım için de oldukça zorlayıcı olmaya başladı bu durum.

Acaba bir hata mı yoksa Top Eleven 2015 ile gelen bir güncelleme mi anlayamadım :/

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by yakuti View Post
    Merhaba,

Son birkaç gündür oyuncular maçtan sonra çok daha fazla yorulmaya başladı. %99 kondisyonu olan bir oyuncu maç sonunda %47 lere düşüyor.

Kupa, lig, şampiyonlar ligi nedeniyle günde 2-3 maç yapan bir takım için de oldukça zorlayıcı olmaya başladı bu durum.

Acaba bir hata mı yoksa Top Eleven 2015 ile gelen bir güncelleme mi anlayamadım :/
    Selamlar;

Bu sorunu ilettim.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Newbie
    Bununla ilgili sorunu bende iletmiştim. Herhangi bir geri dönüş aldığınızda bize de iletebilir misiniz?

Quote Originally Posted by moonlife View Post
    Bununla ilgili sorunu bende iletmiştim. Herhangi bir geri dönüş aldığınızda bize de iletebilir misiniz?
    Selamlar;

Tabikide sizinle paylaşacağım

Newbie
    çok acı çekiyorum bundan çok

çok acı çekiyorum bundan çok
    Foruma bu bilgi sorumuzdan sonra paylaşıldı Kullandığımız taktiklerin yol açtığını ve presi vs ona göre ayarlamamız gerektiğini belirtilmiş kısaca anlatmamız gerekirse... Tabi bu yapılan yeniliği ben pek sizin gibi sevemedim

http://forum.topeleven.com/news-anno...tml#post362818

Newbie yakuti's Avatar
    Çok mantıksız bir düzenleme olmuş gerçekten. Oyunu gerçekçi kılacağız diye daha da kötüleştiriyorlar gibime geliyor. Dün akşam ve bu sabah maçlar oynadım ve oyuncu kondisyonlarım kırmızıda. Öldüler resmen ve akşama tekrar maçım var. Menejerlerin aleyhine olan bu durum değişmeli yoksa oyun oynanılmayacak bir hale geliyor...

Quote Originally Posted by yakuti View Post
    Çok mantıksız bir düzenleme olmuş gerçekten. Oyunu gerçekçi kılacağız diye daha da kötüleştiriyorlar gibime geliyor. Dün akşam ve bu sabah maçlar oynadım ve oyuncu kondisyonlarım kırmızıda. Öldüler resmen ve akşama tekrar maçım var. Menejerlerin aleyhine olan bu durum değişmeli yoksa oyun oynanılmayacak bir hale geliyor...
    Haklısın benimde bu şekilde olduğu için maçlardan olumsuz sonuçlar almaya başladım.Bunu ben sık sık iletecem çünkü günde 2 maç olması bu işi sıkıntıya götürür.
    yakuti and moonlife like this.

Newbie
    çok saçma bir uygulama olmuş gerçekliğe önemden ziyade daha fazla kondisyon paketi kullanmamız için yapılmış gibime geliyor

çok saçma bir uygulama olmuş gerçekliğe önemden ziyade daha fazla kondisyon paketi kullanmamız için yapılmış gibime geliyor
    Selamlar;

Dediğinize %100 katılıyorum ve bugün 30 dinlenme paketimden sadece 1 tane kaldı

Page 1 of 2 12 LastLast