Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
Like Tree5Likes

Thread: Kondisyon Problemi

Newbie yakuti's Avatar
    Ben kullanmıyorum valla bıraktım ölsün oyuncular. Soğumaya başladım oyundan iyice...
    tcgokhansari likes this.

Newbie
    ben artık 2 tane 11 çıkarıyorum (kadroyu ona göre ayarlamıştım ) bi maçı feda ediyorum ama kondisyon 99 çıkıyorum maçlara inadına o paketi kullanmıycam Allah'ta bunları bildiği gibi yapsın.
    yakuti likes this.

Rookie
    Tek çare belli, 2 adet diziliş seçeceksiniz ve ona göre farklı oyuncuları barındıracaksınız birisi ana kadronuz biriside daha güçsüz bir kadro olacak ben şahsen lig maçlarına ana kadromla kupa maçlarına rotasyon kadromla çıkıyorum bu sorun ortadan kalkıyor ancak 1 günde 3 maç denk gelince çok zorluyor. Rotasyon kadrosu olarak 4-4-2 öneririm en dengeli set oyununu bu taktikle yapabilirsiniz 3-5 tane gol atamazsınız belki ama neredeyse hiç golde yemezsiniz.
    Last edited by KMos; 08-28-2015 at 06:03 PM.

Newbie
    İngiliz tarzı hızlı ve hücuma yönelik futbol oynama imkanımız kalmadı tabi gunde 55 token harcamazsak ! Burda iki seçenek kalıyor;
    1-Sürekli token alıp zevksiz temposuz oyunlarla idare etmek veya
    2-Oyunun artık iyi bir uygulama yerine sürekli satın almamız gereken bir para tuzağı olduğunu ve ne kadar şikayet etsekte kimsenin umrunda dahi olmadıgını kabul edip derhal oynamayı bırakmak..
    Ben 2. şıkkı sectim devam edenlere bol sans.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    yakuti likes this.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Selamlar;

Bu tüm menagerler için büyük problem oldu.Haklısınız bunu elimden geldiği kadar "sorun ve hata" olarak raporlarımda ileteceğim.

Newbie yakuti's Avatar
    Yaşanan sakatlıklar da cabası her gün 2-3 oyuncu sakatlanıyor. Bıraktım bırakacağım oyunu. Böyle saçmalık görmedim resmen...

Quote Originally Posted by yakuti View Post
    Yaşanan sakatlıklar da cabası her gün 2-3 oyuncu sakatlanıyor. Bıraktım bırakacağım oyunu. Böyle saçmalık görmedim resmen...
    Kondisyon Problemi-capture-20150831-122827.png

Maça çıkaracağım kondisyon durumu bu ... Yenilmemek elde değil ...

Newbie
    Ya bu benim de dikkatimi çekti taktik ile ilgili bişi sanırım. Mesela bazı oyuncular aşırı yoruluyorlar mevkisinde yalnız falan mı kalıyo çok mü yükleniyo karşı takım onun gibi bişi sanırım.

Normalde tüm takım açık yeşil de bitiyor kondisyonu ama bazıları sanki hiç oynamamış gibi yemyeşil.

Quote Originally Posted by Kurucaşile FC View Post
    Ya bu benim de dikkatimi çekti taktik ile ilgili bişi sanırım. Mesela bazı oyuncular aşırı yoruluyorlar mevkisinde yalnız falan mı kalıyo çok mü yükleniyo karşı takım onun gibi bişi sanırım.

Normalde tüm takım açık yeşil de bitiyor kondisyonu ama bazıları sanki hiç oynamamış gibi yemyeşil.
    Selamlar;

Kondisyon azalması taktikle ilgili olduğu 27Ağustos günü açıklandı ve örnek verecek olursak takım için ideal taktiği maç esnasındaki skora göre değişken oynatmanız gerekiyor.Diyelim ki 3-0 öndesiniz ve sert hücum ile pres tarzınız sıkı ise bunları en az kondisyon azaltacak şekilde yine örnek verecek olursak pres tarzınızı hafife takım anlayışınızı normal vb ayarlamanız gerekmekte.

http://forum.topeleven.com/news-anno...condition.html

Newbie
    ben konuya kendimce basit ama azda olsa faydalı bi çözüm buldum günde 2 maç oynayacağım zaman maçlara pres tarzını sıkı'dan hafife alıyorum. oyuncular çok fazla koşmadığı için kondisyonda epey etki ediyo denemenizi tavsiye ederim. birde oyunu ios üzerinden oynuyorum günde video izleyerek 10 civarında dinlenme pakedi kazanıyorum. windows ortamında türkiye video izleyerek paket kazandırmıyo fakat proxy değiştirmeyi becerebilirseniz ingiltere, amerika, fransa, danimarka ve avurturya ülkeleri günde 70 80 paket kazandırıyo video izleterek. herdaim token alma imkanınız yoksa bu yollar sizin için faydalı olucaktır. umarım türkiye'de de yakın zamanlarda uygulama içi reklam verme olayı gelişirde türkiye'de de video izleyerek bol bol token kazanırız. bize sahip çıkan bi pepsi var oda dinlenme paketi vermiyo ..
    Last edited by Sinan Şen; 09-28-2015 at 02:27 AM.

Page 2 of 2 FirstFirst 12