Results 1 to 6 of 6

Thread: :mad: Otomatik oyuncu level atlaması

Newbie canismajoris's Avatar

:mad: Otomatik oyuncu level atlaması

Merhaba..

Bir kaç gün önce oyna mobilden giriş yaptım ve biriktirdiğim beceri puanlarını direk oyuncuya vererk level atlattı. oysaki ben o oyuncuları satcaktım şuan diğer seviyenin en düşük oyuncuları oldular..Gel de bunları birilerine sat. Son seviye oyuncuyu bile kimse almazken... Bu kadar saçma bir olay ben hayatımda görmedim. Ayrıca her maçtan sonra kazanılan beceri puanlarını oyun otomatikmen vermeye başladı.Ben defans oyuncusuna defans vermek isterken otomatikmen ofansa veriyor artık. Saçmalığın daniskası. Bu top11 kullanıcılarını soğutmak için her yolu deniyor.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by canismajoris View Post
    Merhaba..

Bir kaç gün önce oyna mobilden giriş yaptım ve biriktirdiğim beceri puanlarını direk oyuncuya vererk level atlattı. oysaki ben o oyuncuları satcaktım şuan diğer seviyenin en düşük oyuncuları oldular..Gel de bunları birilerine sat. Son seviye oyuncuyu bile kimse almazken... Bu kadar saçma bir olay ben hayatımda görmedim. Ayrıca her maçtan sonra kazanılan beceri puanlarını oyun otomatikmen vermeye başladı.Ben defans oyuncusuna defans vermek isterken otomatikmen ofansa veriyor artık. Saçmalığın daniskası. Bu top11 kullanıcılarını soğutmak için her yolu deniyor.
    Selamlar;

Bende sizin gibi bunu yaşadım.Bilindiği üzere artık mobilden beceri puanları otomatik olarak atanmakta.

Defansif özellik seçip örneğin atak olarak atıyorsa artık sistem defansif özelliğe fazlasıyla beceri puanı atandıktan sonra o bölgedeki gelişim duruyor ve diğer bölgelere artık atamayı sistem gerçekleştiriyor.Bu eskiden de bu şekildeydi fakat sizde bu şekilde değil ise sorun teşkil ediyorsa destek bölümümüze yazarsanız size geri dönüş yapacaklardır.

Top Eleven Help Center - How to Play | TopEleven Support buradan tüm bilgilere ulaşabilirsiz.

http://forum.topeleven.com/hatalar-v...nda-bilgi.html

ilgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Dostum mobilden sadece 1 kez giriş yaptım bir daha yapmadım PC üzerinden giriyorum hala otomatik atıyor. Bu sorun düzelcek mi acaba..

Yok dediğimi yanlış anlamışsınız. Ben forvet oyuncusunu full ofans defansı full savunma olarak geliştirmek istiyorum. Otomatik atayınca bu olmuyor. Kafasına göre veriyor bildiğiniz üzere. Yani hepsinin nedeni beceri puanlarını otomatik vermesi. Umarım en yakın zamanda düzeltilir..

Dostum mobilden sadece 1 kez giriş yaptım bir daha yapmadım PC üzerinden giriyorum hala otomatik atıyor. Bu sorun düzelcek mi acaba..

Yok dediğimi yanlış anlamışsınız. Ben forvet oyuncusunu full ofans defansı full savunma olarak geliştirmek istiyorum. Otomatik atayınca bu olmuyor. Kafasına göre veriyor bildiğiniz üzere. Yani hepsinin nedeni beceri puanlarını otomatik vermesi. Umarım en yakın zamanda düzeltilir..
    Selamlar ;

:mad: Otomatik oyuncu level atlaması-10492098_882568231789836_8785712805261733360_n.jpg

Yukarıda örnek bir futbolcu beceri puanı sadece "ATAK" seçilmiş ve otomatikte olsa bu dediğin forvet oyuncunu full defans/atak/fiziksel ve zihinsel tarzda hangi mevkide geliştirmek istersen bu 3 seçenekten birini işaretlersen o bölgede gelişme olur.Mobilden 1 kez giriş yapsanızda beceri puanlarınız bu girişte otomatik zaten atanır.Ama bilgisayardan kesinlikle otomatik atama yok.Çünkü manuel kendimiz atamaktayız.Eğer dediğin gibi otomatik atanıyorsa bilgisayardan da manuel değilse size belirttiğim gibi destek sayfasına yazmanız gerekiyor.Biz sadece forumda oyunla ilgili hataları/öneri/istekleri/gelişmeleri rapor olarak aylık olarak bildiriyoruz.

Bu konuyuda raporlarıma ekleyip ileteceğim.Ama siz yinede bu konuyu destek ekibimize iletirseniz hesabınız incelenecek ve size geri dönüş sağlanacaktır.

Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 05-24-2015 at 08:56 AM.

Dostum bak aynı sorunu yaşayanlar var PCde de otomatik veriyor.
    http://forum.topeleven.com/top-eleve...c-version.html

Dostum bak aynı sorunu yaşayanlar var PCde de otomatik veriyor.
    http://forum.topeleven.com/top-eleve...c-version.html
    Selamlar;

Biliyorum fakat bunu sizin destek ekibimize yazmanız gerekiyor.Ben raporlarıma ekleyip yolladım..İncelenmesi için sizin ekip ile iletişime geçip hesabınızı inceleme altına almaları gerekiyor.Siz yazdıktan sonra ekibimiz size çalışma günü ve saatinde geri dönüş sağlayacaklardır.