Results 1 to 2 of 2

Thread: Top Eleven Mücadeleleri

 1. #1
  Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
  Join Date
  Nov 2014
  Location
  Turkey
  Posts
  2,825

  Top Eleven Mücadeleleri

  Top Eleven ekibi, Top Eleven Mücadelelerinin yayınlandığını bildirmekten gurur ve mutluluk duyar.

  Top Eleven Mücadeleleri, haftalık görevleri tamamlayarak pek çok heyecan verici ödül kazanmanıza olanak tanıyan yeni ve sınırlı bir iOS özelliği. Daha fazla bilgi için Youtube fragmanımızı izleyin.
  Top Eleven mücadelelerini kimler görebilir?

  Top Eleven mücadeleleri ilk kez yayınladığımız yepyeni ve sınırlı bir özellik. Mücadeleler, promosyon kampanyamızın bir parçası olarak, sadece sınırlı bir süre için iOS cihazları kullanan az sayıda kullanıcı için sunulacaktır. Top Eleven mücadelelerini şimdi deneyemiyorsanız, üzülmeyin! Gelecekte pek çok heyecan verici yeni promosyonumuz olacak!

  Top Eleven mücadeleleri kapsamındaki birkaç görevi tamamladım, ama herhangi bir ödül almadım. Ne oldu?

  Destek temsilcileri ekibimiz bu tür sorunlar için var! Lütfen iletişim formunu kullanarak bize ulaşın ve karşılaştığınız sorunu ayrıntılı bir şekilde anlatıp Kullanıcı ID'nizi (bunu oyunun menüsündeki "?" işaretine dokunarak bulabilirsiniz) belirtmeyi unutmayın. Böylece, bir temsilci sizin için bu sorunla ilgilenebilir. Talebinize mümkün olduğunca fazla ayrıntı eklemeyi unutmayın, çünkü ne kadar fazla bilgi sağlarsanız, talebiniz o kadar hızlı çözüme kavuşturulur.

  Top Eleven mücadeleleri hakkında soru sormak veya bilgi almak için bizimle çekinmeden iletişim kurabilirsiniz!  Top Eleven Mücadeleleri-11141333_894661940580465_1580056379924663956_n.jpg
  Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 06-18-2015 at 04:28 PM.

 2. #2
  Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
  Join Date
  Nov 2014
  Location
  Turkey
  Posts
  2,825
  Top Eleven Mücadeleleri-image.jpg

  Top Eleven görevleri bugünden itibaren hizmete girmiştir.