Results 1 to 3 of 3

Thread: bunu bildirebilir misiniz????

Newbie

bunu bildirebilir misiniz????

sevgili top eleven işletmecileri.ilgi ile oyunu oynuyorum.hem facebook tan hemde cepten.iyi takımlar kuruyorum genelde canlı oynuyorum fakat hiç ummadığım takımlar a yenilmek zoruma gidiyor.nasıl ayarlıyorsunuz bilmiyorum.hiç uğraşmayan kişilerin takımlarını başarılı yapıyoırsunuz.yani emek hırsızlığı olmuyormu.hilelere hiç baş vurmuyorum ama emeğimi çalıyorsunuz.oyundan soğumaya başladım.örnek en son maçımda üstün olduğum takıma yenildim.şuna inandım istediğiniz gibi ayarlıyoırsunuz.artık takımı ayarlamıyorum siz nasılolsa istediğinizi yapıyorsunuz.yinde iyi bir uyun teşekkür ediyorum.....

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Hüseyin Özmercan View Post
    sevgili top eleven işletmecileri.ilgi ile oyunu oynuyorum.hem facebook tan hemde cepten.iyi takımlar kuruyorum genelde canlı oynuyorum fakat hiç ummadığım takımlar a yenilmek zoruma gidiyor.nasıl ayarlıyorsunuz bilmiyorum.hiç uğraşmayan kişilerin takımlarını başarılı yapıyoırsunuz.yani emek hırsızlığı olmuyormu.hilelere hiç baş vurmuyorum ama emeğimi çalıyorsunuz.oyundan soğumaya başladım.örnek en son maçımda üstün olduğum takıma yenildim.şuna inandım istediğiniz gibi ayarlıyoırsunuz.artık takımı ayarlamıyorum siz nasılolsa istediğinizi yapıyorsunuz.yinde iyi bir uyun teşekkür ediyorum.....
    Selamlar;

Bunu raporlarımda ileteceğim fakat sizinde destek ekibimize yazmanız durumunda hesabınızın incelenmesi gerekmektedir.

Bu sorunu destek ekibimizede iletirseniz hesabınız incelenip size geri dönüş sağlanacaktır.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Bağlantı ve Teknik sorunlar Archives - TopEleven Support | TopEleven Support

http://forum.topeleven.com/hatalar-v...nda-bilgi.html

Rookie
    Öncelikle şunu belirterek başlamam gerekiyor, FCB bile günümüzde kendinden çok aşağı takımlara yeniliyor ve rotasyon yapıyorlar. Aynı olay bana da oluyordu ve sonra düşündüm ve gerçeğe uyarlayarak şu yolu buldum, düzenli rotasyon, moral durumunun süper olması için ve kondisyonları %90 ve üzerinde tutuyorum.