Page 8 of 21 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 71 to 80 of 202
Like Tree58Likes

Thread: Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016

Newbie
    Senin durum benim durumdan betermiş. dün ve bugün bi uygulama yaptım.Dün maçımı izlemedim rakibin sadece kaleyi bulan 3 şutu golü yok ve 2-0 yenmişim güzel.bugün bilerek biraz geç girdim.bir baktım 2-0 öndeyim rakibin kaleyi tutan 1 şutu var. ne olduysa ben oyuna girdikten sonra rakip çoştu ilk önce beraberlik sonra 4-2 öne geçti son dk larda 4-3 yaptık ama nafile.herhalde rakip oyuncular hoca bizi begenirse takımına transfer edermi dediler nedir çözemedim.ve rakibim ligin diblerin bir takım.ÇÖZEMEDİM izlesemmi,izlemesemmi.???. destege yazdım bakalım ne diycek.fırsat bulursam burdanda paylaşırım.ve deplasman %11 taraftar bonusum var.
    Last edited by Murat Gür; 02-29-2016 at 02:51 PM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Murat Gür View Post
    Senin durum benim durumdan betermiş. dün ve bugün bi uygulama yaptım.Dün maçımı izlemedim rakibin sadece kaleyi bulan 3 şutu golü yok ve 2-0 yenmişim güzel.bugün bilerek biraz geç girdim.bir baktım 2-0 öndeyim rakibin kaleyi tutan 1 şutu var. ne olduysa ben oyuna girdikten sonra rakip çoştu ilk önce beraberlik sonra 4-2 öne geçti son dk larda 4-3 yaptık ama nafile.herhalde rakip oyuncular hoca bizi begenirse takımına transfer edermi dediler nedir çözemedim.ve rakibim ligin diblerin bir takım.ÇÖZEMEDİM izlesemmi,izlemesemmi.???. destege yazdım bakalım ne diycek.fırsat bulursam burdanda paylaşırım.ve deplasman %11 taraftar bonusum var.
    Desteğin cevabını bekliyorum sizden

Newbie

bakalım tabloda görünen ilk 4 arasında ciddi kopma yaşnamdan bugüne geldik ve yarından itibaren bu 4 takım aralrında maçlara başlıyorlar sıralamyı bu maçlar tayin edecek.

yarın nispeten kolay denilebileccek fırtınadan evvel son maçıma çıkıyorum fakat çantada keklik değil sarı kartlar çoğalınca mecburen rotasyona gideceğim bu maçı kayıpsız geçip final maçlarına kilitlenmem gerkiyor.

Newbie
    Quote Originally Posted by Zeki Seyhan View Post

bakalım tabloda görünen ilk 4 arasında ciddi kopma yaşnamdan bugüne geldik ve yarından itibaren bu 4 takım aralrında maçlara başlıyorlar sıralamyı bu maçlar tayin edecek.

yarın nispeten kolay denilebileccek fırtınadan evvel son maçıma çıkıyorum fakat çantada keklik değil sarı kartlar çoğalınca mecburen rotasyona gideceğim bu maçı kayıpsız geçip final maçlarına kilitlenmem gerkiyor.
    resimler gözülmüyor.

Newbie
    Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016-0.jpg

Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016-1.jpg

Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016-2.jpg

Newbie
    Selamlar,

Bizimle iletişime geçtiğin için çok teşekkürler.

Takımının gösterdiği performanstan memnun olmadığını duyduğumuza çok üzgünüz.

Bir menajer olarak ben de bazen tam da içerisinde bulunduğun durumu yaşıyorum, bu yüzden hayal kırıklığını tamamen anlıyorum. Kendini Top Eleven’a adamış bir kullanıcı olduğunu görebiliyoruz. İşini son derece ciddiye alıyorsun, çok fazla yatırım yapıyorsun ve tabi ki mükemmel sonuçlar bekliyorsun.

Bu yüzden işte sana tavsiyemiz: Oyun dizilişini değiştirmeyi dene. Başlangıç kadronda farklı oyuncular kullanmanın sonucu etkileyip etkilemediğine bak ve farklı talimatlarla oynamayı dene. Rakibinin taktiklerini kontrol et ve maça başlamadan önce onların oyun dizilişlerine karşılık verecek şekilde dizilişini özelleştir.

İçin rahat olsun, bir çözüm bulabilmeleri için kaygı ve eleştirilerini ilgili bölümlere ilettik. Ancak maalesef, sana sistemle ilgili ayarlamalar YAPILIP YAPILMAYACAĞI veya NE ZAMAN yapılacağı ile ilgili kesin bir zaman veremiyoruz, bu yüzden, bununla ilgili olarak anlayış ve sabır göstermeni bekliyoruz.

Çok teşekkür ederiz. Sana yardımcı olmamızı istediğin veya yardıma ihtiyaç duyduğu başka bir konu varsa, lütfen bunu bizimle paylaşmaktan çekinme. Sana yardım etmekten gerçekten mutlu olacağız.

Ve dedi admin.

Newbie
    Quote Originally Posted by Murat Gür View Post
    resimler gözülmüyor.
    hadi ya ilginç neden acaba? başka gören/röremeyen özellikle mod arkadaş @ercan söylerse memnun olurum. ben hem kendi resimlerimi hem başkalarının resimlerini görüyorum.
    Last edited by Zeki Seyhan; 03-01-2016 at 04:20 PM.

Newbie
    Allah bakanı versin oyun yeni sezona 69 tokenli iki tane oyuncu alarak başladım hem ligde hemde şampiyonlar liginde en zayif takımlara yenildim rakiplerimin futbolcuları hep iki uc yıldızlı sadece ve topla oynama %80 bende

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Kenan Akın View Post
    Allah bakanı versin oyun yeni sezona 69 tokenli iki tane oyuncu alarak başladım hem ligde hemde şampiyonlar liginde en zayif takımlara yenildim rakiplerimin futbolcuları hep iki uc yıldızlı sadece ve topla oynama %80 bende
    Fazla bela okumak iyi bişey değil Bendeki bu oyuncularla bugün berabere kaldım

Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016-capture-20160503-190827.jpg

Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016-capture-20160503-190955.jpg

Beklenmeyen Sonuçlar 2015/2016-capture-20160503-191019.jpg

Rookie

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Page 8 of 21 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast