Results 1 to 10 of 10
Like Tree3Likes
  • 1 Post By KMos
  • 1 Post By KMos
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil

Thread: Top Eleven Token-Oyuncu Detayları

Rookie

Top Eleven Token-Oyuncu Detayları

Merhabalar son günlerde aklımı kurcalamakta olan iki adet soru-sorun mevcuttur bunları sizinle paylaşmak istedim.

1- Top Eleven Bedava Token Kazanma Özelliği; Bildiğiniz üzere böyle bir özellik mevcut ancak adımları yapmama rağmen her hangi bir token hesabıma yansımıyor ve zamanım boşa gitmekle beraber karşı tarafın istediklerini yapıyorum.

Aynı şekilde Anket firmalarının size vereceğini söylediği tokenler var her seferinde adımları yapıyorum ve size uygun anket bulunmamaktadır uyarısı veriyor. Bu adıma gelene kadar zaten anket sitesi alacağı bilgiyi alıyor.

Tokenlerim kalmadı ve biraz daha ilerlemeden satın almayı düşünmüyorum, ücretsiz token kısmıda beni bu yüzden soğutuyor.
    Bu durum Nordeus tarafından mı böyle yapıyor bilmiyorum ama bir ard niyet mevcut lütfen bununla ilgilenilmesi gereklidir.

2- Oyuncu Detayları; Gerek fifa gerekse menajerlik oyunları olsun oyuncular yetenekleri ve ayaklarına göre bölgelere yerleştirilirler(Normal olarak gerçek hayatta bu şekildedir). Oyuna başladığımdan beri sol ayak oyuncu bulamadım ve aynı şekilde çift ayaklı oyuncularda çok nadir bulunuyor(Normal olarak). Ben her zaman bu unsura dikkat etmişimdir, oyuncuların ayakları bu oyunda etkili mi? Etkiliyse neden bu kadar az sol ayaklı oyuncu var ? (Gerçek hayatta sol ayak sıkıntısı mevcut bunu biliyorum yoksa nedeni bu olabilir mi? )
    marenostrum likes this.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by KMos View Post
    Merhabalar son günlerde aklımı kurcalamakta olan iki adet soru-sorun mevcuttur bunları sizinle paylaşmak istedim.

1- Top Eleven Bedava Token Kazanma Özelliği; Bildiğiniz üzere böyle bir özellik mevcut ancak adımları yapmama rağmen her hangi bir token hesabıma yansımıyor ve zamanım boşa gitmekle beraber karşı tarafın istediklerini yapıyorum.

Aynı şekilde Anket firmalarının size vereceğini söylediği tokenler var her seferinde adımları yapıyorum ve size uygun anket bulunmamaktadır uyarısı veriyor. Bu adıma gelene kadar zaten anket sitesi alacağı bilgiyi alıyor.

Tokenlerim kalmadı ve biraz daha ilerlemeden satın almayı düşünmüyorum, ücretsiz token kısmıda beni bu yüzden soğutuyor.
    Bu durum Nordeus tarafından mı böyle yapıyor bilmiyorum ama bir ard niyet mevcut lütfen bununla ilgilenilmesi gereklidir.

2- Oyuncu Detayları; Gerek fifa gerekse menajerlik oyunları olsun oyuncular yetenekleri ve ayaklarına göre bölgelere yerleştirilirler(Normal olarak gerçek hayatta bu şekildedir). Oyuna başladığımdan beri sol ayak oyuncu bulamadım ve aynı şekilde çift ayaklı oyuncularda çok nadir bulunuyor(Normal olarak). Ben her zaman bu unsura dikkat etmişimdir, oyuncuların ayakları bu oyunda etkili mi? Etkiliyse neden bu kadar az sol ayaklı oyuncu var ? (Gerçek hayatta sol ayak sıkıntısı mevcut bunu biliyorum yoksa nedeni bu olabilir mi? )
    Gerekli açıklamayı özelden yaptım umarım yararı olmuştur

Rookie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Gerekli açıklamayı özelden yaptım umarım yararı olmuştur
    Teşekkürler

Teşekkürler
    Biz teşekkür ederiz

Newbie
    Soruların cevabını ben de merak ediyorum, genel cevap verilemez mi?

Quote Originally Posted by marenostrum View Post
    Soruların cevabını ben de merak ediyorum, genel cevap verilemez mi?
    Anketlerin amacı belli bir özellik aradığı için 2-3 adımdan sonra size uygun anket bulunamadı demesi çok normal bişey...Benim denediğim tüm şıklardan 1i anket sonucuna götürüyor ve toplasanız 3-4 kez anketten token kazandım.Bu anket işi Top Eleven'a direk bağlı olan bişey değil bu reklamcıların sunduğu bir özellik...

Tekrar söylüyorum anket kısmı dediğin gibi %90 anket bulunamadı diyor fakat anket kuralları var; mesela 1-2-3 soru herkesin bildiği kişiyi tanıma aradığı özelliği bulamadığı için bianda size ait anket bulunamadı diyor ben diğer şıklarıda sonradan denedim her seferinde 1 şıktan dolayı iptal oluyor ve istediği o şıkkı sonradan işaretledim anket ilerliyor bu tamamen anket uygulamasına ait...

Bazı tokenleri alamama sebebiniz ise ya dediklerini tam uygulamamışsınızdır yada karşı taraf sistemden onay vermemiştir,görmemiştir.Her soruna karşın Destek bölümleri var bizden ayrı bir bölüm yani oraya ekranı yakalarsınız kanıtları koyarsınız bu karşı reklamcılar size bu tokenleri yansıtır.

Son olarak oyuncu ayak detayları;bu detaylar transfer listenizde bulunması tamamen şansınız ile alakalı yoksa sağ ayaklı futbolcuların çokluğu tabikide gerçek hayatla eşdeğer bir durum...Her iki ayak olan futbolcuları tercih etmenizde fayda var.Sol ayaklarda bir o kadar etkili olur ama sağ ayaklı bir futbolcuda bunlardan kat kat iyi olabilir dediğim gibi bu tamamen şansınıza gelişen bir durumdur.

Oyunla alakalı tüm cevaplara buradan ulaşabilirsiniz Top Eleven Help Center - How to Play | TopEleven Support
    marenostrum likes this.

Rookie
    Ben top eleven'ı bırakıyorum oyun resmen PAY TO WIN bir şey yapamıyorsun 70-30 oynadığım maçta 3 gol yedim atamıyorum, herkese başarılar. Şunu farkettim ligde vs 1. olursan oyuncuların oynamıyor, bildiğiniz engellemişler. Zamanı vs olan fm alır onu oynar, akıl karı değil bu oyun.
    Last edited by KMos; 09-10-2015 at 01:36 PM.

Ben top eleven'ı bırakıyorum oyun resmen PAY TO WIN bir şey yapamıyorsun 70-30 oynadığım maçta 3 gol yedim atamıyorum, herkese başarılar. Şunu farkettim ligde vs 1. olursan oyuncuların oynamıyor, bildiğiniz engellemişler. Zamanı vs olan fm alır onu oynar, akıl karı değil bu oyun.
    Daha 9.seviyedesin pes etme bence

Rookie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Daha 9.seviyedesin pes etme bence
    Anlık sinir normalde bu kadar olmam ama, 63 ortalamaya sahip ve 8-9 oynayan takımın Ş. liginden ve kupadan elenmesi canımı sıktı. En son 5 tokenim vardı eğer transfer yapabilirsem bırakmayacağım demiştim 4 tane zımba gibi adam aldım ve mantığı çözdüm. Sunucularda 5-6:30 alabildiğiniz oyuncuyu almalısınız ondan sonra çok zor.

Anlık sinir normalde bu kadar olmam ama, 63 ortalamaya sahip ve 8-9 oynayan takımın Ş. liginden ve kupadan elenmesi canımı sıktı. En son 5 tokenim vardı eğer transfer yapabilirsem bırakmayacağım demiştim 4 tane zımba gibi adam aldım ve mantığı çözdüm. Sunucularda 5-6:30 alabildiğiniz oyuncuyu almalısınız ondan sonra çok zor.
    Daha çözülecek çok şeyler var