Results 1 to 7 of 7
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Rasim Ozan

Thread: Oyuna başladım 2. sezon bırakıyorum...

Newbie

Angry Oyuna başladım 2. sezon bırakıyorum...

Merhaba arkadaşlar..
    Öncelikle başlıktanda anlaşılacağı gibi oyuna 2 sezonda para da harcadım ama bu oyun kesinlikle ya sistem tarafından yada kişi tarafından bir şekilde hile içeriyor.
    Lig'de , şampiyonlar liginde ve kupada hiç maç kaybetmeden son maça kadar geldim. bana denk çok sağlam takımlarlada maç yaptım ve yendim. Yenilseydimde önemli değildi çünkü adamlar iyiydi. Ve maçlarına izleyici olarak katıldılar.
    Ancaak hiç yenilmeden finale çıkıp çok dandik bir takıma çok dandik bir dizilişle sahaya çıkan bir takıma %10 avantajla çıkıp, Sakatlıklarla, Sarı kartlarla maç kaybettiren bir oyun kusura bakmayın ama oyun falan değil para tuzağıdır.
    Bari iyi bir takıma yenileydik te zorumuza gitmeseydi. İlk yarı 2.0 öndeyken üst üste sarı kart sakatlık yaşatıpta adamlar ne sarı kart ne sakatlık nede hiç birşey yaşamadan 3 gol arka arkaya atıyorsa ikinci yarıda.. O zaman kusura bakmayın ama ben bu işte bi bit yeniği ararım... Yetkililerin umrunda olmazsa benim hiç olmaz. Benim gibi bu işe para yatıran bi sürü insan var ve bırakırlar. Olacak olan o...
    Buyrun resimlere bakın kararı siz verin...

Resimdeki dizilişime aldanmayın o maç öncesi rakip şaşırmak için o şekilde diziliyor maç sırasında normal dizliş uygulanıyor. Yani bu dizilişle yanilirsin tabi demeyin Maç sırasında kullandığım dizilişin resminide eklicem...
    Oyuna başladım 2. sezon bırakıyorum...-1.jpgOyuna başladım 2. sezon bırakıyorum...-2.jpgOyuna başladım 2. sezon bırakıyorum...-3.jpgOyuna başladım 2. sezon bırakıyorum...-4.jpgOyuna başladım 2. sezon bırakıyorum...-5.jpgOyuna başladım 2. sezon bırakıyorum...-6.jpgOyuna başladım 2. sezon bırakıyorum...-7.jpgOyuna başladım 2. sezon bırakıyorum...-ekran-al-nt-s-.jpg
    Last edited by Ömer Can Ağca; 11-12-2015 at 05:39 PM.

Newbie
    Yaş ortalaması benim daha genç
    Takım değeri benimki 24.2 milyon, Rakibinki 8.67 milyon.
    Kalite: 27.5 benimki.. Rakibinki 19.9
    Bi benim takımın maç sırasındaki sakatlık ve kartlarına bakın birde adamınkine..

Kusura bakmayın ama bunun hiç bir tarafında adalet yok..
    İlk yarı iki gol atıp ikinci yarı vurdu kaleyi sıyırdı,,
    Gole koşuyor topa dokundu gibi yorumlarla da insanları keriz yerine koymaları hoş değil.

Newbie
    Oyunu bırakıcam bırakmasam bile bu saatten sonra 1 tl bile harcamam... Yazık..

Apprentice
    sana tavsiyem bırak gitsin bu oyunun hiçbir şekilde adaleti olmadığını forumda basbas bağırdım en az 10 tane maç skoru attım ve bunların hepside her gün düzenli bir şekilde. ve bir konu açarak dile getirdim adamlar oyunda bakım yapıyorlar tam maç başladı oyuna girdim 2.dk pat diye gitti ve 3 dk sonra düzeldi oyuna girdim bir de baktım ki maç skoru belli olmuş 1-1 berabere kalmışım bir maç en az 10 dk sürüyor bir anda ne oldu da maç skoru belli oldu. Buyrun size top elevenin maç skorlarını önceden belirlediğine dair kanıtı !!!d!

http://forum.topeleven.com/hatalar-v...kçiliği.html
    Ömer Can Ağca likes this.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ömer Can Ağca View Post
    Merhaba arkadaşlar..
    Öncelikle başlıktanda anlaşılacağı gibi oyuna 2 sezonda para da harcadım ama bu oyun kesinlikle ya sistem tarafından yada kişi tarafından bir şekilde hile içeriyor.
    Lig'de , şampiyonlar liginde ve kupada hiç maç kaybetmeden son maça kadar geldim. bana denk çok sağlam takımlarlada maç yaptım ve yendim. Yenilseydimde önemli değildi çünkü adamlar iyiydi. Ve maçlarına izleyici olarak katıldılar.
    Ancaak hiç yenilmeden finale çıkıp çok dandik bir takıma çok dandik bir dizilişle sahaya çıkan bir takıma %10 avantajla çıkıp, Sakatlıklarla, Sarı kartlarla maç kaybettiren bir oyun kusura bakmayın ama oyun falan değil para tuzağıdır.
    Bari iyi bir takıma yenileydik te zorumuza gitmeseydi. İlk yarı 2.0 öndeyken üst üste sarı kart sakatlık yaşatıpta adamlar ne sarı kart ne sakatlık nede hiç birşey yaşamadan 3 gol arka arkaya atıyorsa ikinci yarıda.. O zaman kusura bakmayın ama ben bu işte bi bit yeniği ararım... Yetkililerin umrunda olmazsa benim hiç olmaz. Benim gibi bu işe para yatıran bi sürü insan var ve bırakırlar. Olacak olan o...
    Buyrun resimlere bakın kararı siz verin...

Resimdeki dizilişime aldanmayın o maç öncesi rakip şaşırmak için o şekilde diziliyor maç sırasında normal dizliş uygulanıyor. Yani bu dizilişle yanilirsin tabi demeyin Maç sırasında kullandığım dizilişin resminide eklicem...
    Click image for larger version. 

Name:	1.jpg 
Views:	52 
Size:	78.2 KB 
ID:	57023Click image for larger version. 

Name:	2.jpg 
Size:	46.8 KB 
ID:	57024Click image for larger version. 

Name:	3.jpg 
Size:	64.1 KB 
ID:	57025Click image for larger version. 

Name:	4.jpg 
Views:	53 
Size:	52.2 KB 
ID:	57026Click image for larger version. 

Name:	5.jpg 
Size:	50.3 KB 
ID:	57027Click image for larger version. 

Name:	6.jpg 
Size:	49.0 KB 
ID:	57028Click image for larger version. 

Name:	7.jpg 
Size:	65.0 KB 
ID:	57029Click image for larger version. 

Name:	Ekran Alıntısı.jpg 
Size:	72.1 KB 
ID:	57030
    Bu benimde başıma geldi ve sizi anlıyorum.

Burada beklenmeyen sonuçlar bölümü açtım orada paylaşırsanız sevinirim ve raporda bunu ileteceğim.

http://forum.topeleven.com/top-eleve...15-2016-a.html

Newbie
    "Bazen takımların kötü günleri olur" gerçeğini oyuna uyarlamak için şans faktörünü de hesaba kattıklarını düşünüyorum. Ve bazen bu zarlar aleyhinize geldiğinde haklı olarak insana saç baş yolduruyor.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Alkım Yılmaz Kadaif View Post
    "Bazen takımların kötü günleri olur" gerçeğini oyuna uyarlamak için şans faktörünü de hesaba kattıklarını düşünüyorum. Ve bazen bu zarlar aleyhinize geldiğinde haklı olarak insana saç baş yolduruyor.
    Sizin de oyun içinde yaşadığınız "beklenmeyen sonuçlarınızı" burada paylaşmanızı isterim http://forum.topeleven.com/top-eleve...15-2016-a.html