Results 1 to 4 of 4

Thread: Arkadaşlar acil yardım

Newbie

Arkadaşlar acil yardım

19 yaşında defans oyunucu aldım yaklaşık 40 tokene 5 yıldızlı fakat gelişi çok aşırı yavaş maç antremanında 30 yaşındaki oyuncularla aynı seviyede gelişiyo nedenini bilen varmı ?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Sinem Canan View Post
    19 yaşında defans oyunucu aldım yaklaşık 40 tokene 5 yıldızlı fakat gelişi çok aşırı yavaş maç antremanında 30 yaşındaki oyuncularla aynı seviyede gelişiyo nedenini bilen varmı ?
    Bazı oyuncuların kazanımları çok yavaş olabilir çünkü öncesinde fazlasıyla geliştirilmiştir.Örneğin aşağıdaki oyuncumu 45.seviyede 22 yaşında ve 6 yıldızlı olarak gözlemciden aldım ve 9 yıldız yaptım.

Şimdi 46.seviyedeyim ve gelişimi durmaya başladı maksimumları bu oyuncuma kazandırdım.Benim bu oyuncumu 49.seviyedeki alıp genç olduğu halde gelişimini izlerse çok yavaş gelişim gösterdiğini sizin gibi düşünecektir

Arkadaşlar acil yardım-capture-20151214-190022.jpg

Kazanım Puanları
    Arkadaşlar acil yardım-capture-20151214-190055.png

Newbie
    Ama seninki bi süre gelişti sonra durdu sanırım sence bu oyuncu ilerde tekrar gelişmeyi hızlandırırmı

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Sinem Canan View Post
    Ama seninki bi süre gelişti sonra durdu sanırım sence bu oyuncu ilerde tekrar gelişmeyi hızlandırırmı
    Her oyuncu gelişimi birbirinden farklıdır.Bu belli olmaz sadece takip edin gelişimi o anlık az görmüş olabilirsiniz.Bu gelişim sonradan çok da olabiliyor.Hesabınıza ben şuan bakamıyorum ama destek ekibimiz hesabınızı inceleyip en doğru cevabı sizlere verecektir.

Destek Ekibimize buradan ulaşabilirsiniz Hayır, sorun hala devam ediyor. - TopEleven Support | TopEleven Support