Results 1 to 4 of 4

Thread: Önerilen Oyuncular

Newbie

Question Önerilen Oyuncular

merhaba arkadaşlar. önerilen oyuncular hangi sıklıkta karşımıza çıkıyor ? geçen sezon haftada bir salı günleri karşılaşırdım. şimdi ise istikrarsız bir şekilde görünüyor. bu sezon sadece 1 kere gözüktü ve üzerinden de 1 haftadan fazla geçti. merak uyandırdı bende bu durum. bilginizi paylaşırsanız sevinirim..

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Volkan Rahime Öge View Post
    merhaba arkadaşlar. önerilen oyuncular hangi sıklıkta karşımıza çıkıyor ? geçen sezon haftada bir salı günleri karşılaşırdım. şimdi ise istikrarsız bir şekilde görünüyor. bu sezon sadece 1 kere gözüktü ve üzerinden de 1 haftadan fazla geçti. merak uyandırdı bende bu durum. bilginizi paylaşırsanız sevinirim..
    Önerilen Oyuncular-12369255_976778259035499_1450218981065857473_n.jpg

Bu sistemsel yeni yeni menajerlere sunulan bir özellik şuan için zamanı belli değil ve bunların zamanı belli olduğunda sizlere duyuru yapılacaktır.

Newbie
    peki teşekkürler. ben de öyle düşünmüştüm ama benim kafamı kurcalayan tek şey ise geçen sezon tam 7 gün aralık ile düzenli olarak önerilmesiydi. en kısa zamanda düzelir umarım

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Volkan Rahime Öge View Post
    peki teşekkürler. ben de öyle düşünmüştüm ama benim kafamı kurcalayan tek şey ise geçen sezon tam 7 gün aralık ile düzenli olarak önerilmesiydi. en kısa zamanda düzelir umarım
    Umuyorum Bu arada aşağıda vermiş olduğum linkteki konulara da katılırsanız sevinirim

http://forum.topeleven.com/top-eleve...tileriniz.html

http://forum.topeleven.com/bilgilend...tml#post383341