Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: oyunda en sın kaç seviye var

Newbie

oyunda en sın kaç seviye var

oyunda 42. seviyedeyim en son kaç seviye olunuyor yoksa devamı varmı en son 44. seviyeyi görmüştüm ötesi varmı

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Murat Özcan View Post
    oyunda 42. seviyedeyim en son kaç seviye olunuyor yoksa devamı varmı en son 44. seviyeyi görmüştüm ötesi varmı
    Ben şuan 47. seviyedeyim. 50li olan arkadaşlar da var.

Newbie
    cevabınız için teşekkür ederim

Newbie
    oyun artık kabak tadı verdi hiç etkileyici değil hep aynı şeyler

oyun artık kabak tadı verdi hiç etkileyici değil hep aynı şeyler
    Yenilikler devam edecek olumlu&olumsuz görüşleriniz için teşekkür ederiz

Newbie
    neyin yeniliğinden bahsediyorsunuz ya resmen para yatırmaya teşviş ediyor bu oyun yemezler ama sizler cebinizi bi şekilde doldurursunuz ama benden size tek kuruş çıkmaz

Newbie
    isterseniz bana kızın bütün maçlarımı yenilmem için talimat verin ama oyun gerçekten hep aynı şeyler ya görsellik yok gerçekik yok bi kere transfer sezonu olmalı isteyen istediği oyuncuyu alıyor saçmalığın daniskası çok eleştirdim ama kusuruma bakmayın...
    Last edited by Murat Özcan; 01-27-2016 at 11:14 AM.

neyin yeniliğinden bahsediyorsunuz ya resmen para yatırmaya teşviş ediyor bu oyun yemezler ama sizler cebinizi bi şekilde doldurursunuz ama benden size tek kuruş çıkmaz
    Farklı oyunlara bakabilirsiniz o zaman Ben size bu oyunun yapabileceği Facebook üzerinden giriş sağlanan en iyi görsel olan oyun olarak aktarmıyorum.Siz benim sistemdeki hataları görseniz anlarsınız ne çektiğimi Burada sadece ben hataları iletmekle görevliyim Yani alacağınız token veya başka bişi benim cebime zaten girmiyor

isterseniz bana kızın bütün maçlarımı yenilmem için talimat verin ama oyun gerçekten hep aynı şeyler ya görsellik yok gerçekik yok bi kere transfer sezonu olmalı isteyen istediği oyuncuyu alıyor saçmalığın daniskası çok eleştirdim ama kusuruma bakmayın...
    Eleştirmeniz gayet doğal bende sizler gibi birçok şeyden şikayetçiyim ve gelişmesi için buradaki düşünceleri iletiyorum.Olumsuz şeyleri olumlu olması için rapor halinde Developerlara iletiyoruz.Söyledikleriniz oyun gelişimine katkı olacak diye olumlu karşılıyorum.Dediğim gibi burada oyun için token almanı bende tavsiye etmem bu menajere bağlı yani zorlama yolu yoktur herkes özgürdür düşüncelerine de saygım sonsuz

Newbie
    hocam ben zaten para yatırmıyorum elbette herkez özgür ama resmen milelti salak yerine koyuyolar o canımı sıkıyor ben zaten 3 senemi vermişim iyi veya kötü oynuyorum ama oyunda resmen bizimle dalga geçiyorlar...

Page 1 of 2 12 LastLast