Results 1 to 4 of 4

Thread: Vietnamlılar

Rookie

Vietnamlılar

Arkadaşlar dikkatimi çekti ama bu vietnamlıların kadrosu genellikle çok güçlü neden acaba ?

Apprentice
    Benim bir başka hesabım var 1 sezon alt ligde kaldım . Lig maçı+Dostluk Maçı+antreman derken 3 tane world clas oyuncum var diyerleride %85-95 arası. Birde onların şöyle avantajı var. Onlar günlük reklam izliyerek token elde edebiliyorlar.Sponsörlerin sunduğu teklif onlarda sorunsuz çalışıyor (Amerikanın sitesinden girdim denedim.Oyun kesinlikle herkeze eşit değil) birşeydaha var Onlar token satın alabiliyor kendi para birimleri olduğu için problem olmuyor ama Türk oyuncular token almaya pek yanaşmıyor (Euro-TL arasındaki fark yüzünden) Açıkcası biz oyunu kabullendik kanımıza girdi gol atınca seviniyor yiyince sinir oluyoruz

Rookie
    Aynen dediğiniz gibi ama para birimleri yüzünden olabilirmi? Tahminimce tokenleri daha ucuz paraya alıyorlar.

Newbie
    oyunu yaklaşık 4 yıldır oynuyorum genellikle çok güçlü kadroları oluyor ama hepsi öyle değil bir ilginçlik var orası kesin.ayırca ne güçlü kadrolar kurup(özel yetenekli falan) karşılığını pek alamazken daha sade kadrolar kurup daha başarılı olduğum sezonlar oldu bu oyunda hala çözülmemiş gariplikler var.