Results 1 to 5 of 5

Thread: Mevki Antrenmanı yardım

Newbie

Mevki Antrenmanı yardım

Öncelikle konu yanlış yere açtıysam şimdiden özür.

Arkadaşlar yeni sürümde mevki antremanı nasıl yapıcaz. st özellikli oyuncuma aml eklemek istiyorum . eskisinde beceri puanıyla yapıyoruduk şimdikinde nasıl olacak bikaç kez antrenman yaptırdım oyuncu yoruldu ama hiç artmadı hala 0/50

Newbie
    mevki antramını seçtiğinde o bölgede oynayanı seçer oyuncuyu normal çalıştırır gibi çalıştır

Newbie
    Quote Originally Posted by kenantiger View Post
    mevki antramını seçtiğinde o bölgede oynayanı seçer oyuncuyu normal çalıştırır gibi çalıştır
    mevki antremanını nerden seçicez yani demek istediğim st oyuncumu aml yapıcam seçtim aml yi eski versiyonda 50 beceri olunca tamamlanıyordu şimdi sectim yükselticem dinlenme puanı ile direk bugun ama hangi antrenmanda çalıştırmam gerekli bulamadım normal antrenman çalıştırdığımda olmadı :S

Newbie
    Hocam sen oyuncunu seç idman yaptır herhangi bişey.. 4 lü doldurduğunda idman seçeneklerini her 2-3 idmanda +1 gelmesi lazım garanti.. Ben yeni sistemde 30 daki oyuncumu kondisyon paketiyle yükselte yükselte 50 tamamladım.. Tek kişi idman verdim.. 5 slotluk idman koyuyordum ama ben

Newbie
    tamam hocam teşekkürler bi deneyeyim bakalım