Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Tesadüftür inşallah

Rookie

Tesadüftür inşallah

Yine enteresan bir maç ve mağlubiyet
    ilk önce oyuncum kırmızı yiyor ondan sonra kaleci sakatlanıyor işe bak ya

Tesadüftür inşallah-trxv2fa.jpg

Tesadüftür inşallah-mrqxnea.jpg

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Bu tarz sorunları sık sık yaşamıyorsanız sorun yok

Rookie
    Aynen ara sıra oluyor böyle seyler önümüzdeki maçlara bakıcaz

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Euthyrox View Post
    Aynen ara sıra oluyor böyle seyler önümüzdeki maçlara bakıcaz
    Beklenmedik Sonuçlar kısmında paylaşabilirsiniz bu tarz yaşadığınız olayları

Newbie
    Bugün benim de başıma geliyordu 2-0 öndeyken adamlar 2-2 yaptı 85'te 3-2 yaptım da öyle yendim çok sıkıntılı oyun yeni güncellemeyi hiç sevmedim, oyunu tamamen para oyununa çevirmişler, günde iki tane maç yapıyorum ve iki maçın arasındaki saat farkı 3 veya 4 saat, adamlarım tamamen yorgun dinlenmeye ve antrenman yaptırmaya vakit yok. Resmen millet oyuna parayla token alsın diye uğraşıyorlar.

Newbie
    Bendede yirmi kalite düşük takım beni evimde yeniyor hemde ben maçı takip ediyorum topa sahip olma yüzde yetmiş bende o adamın takımı ligin en kötü takımı ve lig birincisi nasıl oluyor bu

Rookie
    Oluyor o konuda yapcak birşey yok 2 dakikada 2 gol yediğim oldu bu kadroyla benden düşük takımdan fark yediğim bile oldu

Apprentice
    Oluyor o konuda yapcak birşey yok 2 dakikada 2 gol yediğim oldu bu kadroyla benden düşük takımdan fark yediğim bile oldu
    en çok insana koyanda ne oluyor biliyonmu adam maçı bile izlemiyor ofline . ön eleme maçındaki rakibin gücü benden düşük top ayağıma 2 defa geldi kıvrana kıvrana 2-2 yaptım Gerçi teşvik primi 0 daymış aç gözlü oyun

Rookie
    Doğrudur adamın oyunda olmasıda var ve adamın kalesinde forvet oyuncusu vardı yenilmiştim böyle tuhaf maçlarımda oldu Ama dediğiniz gibi teşvik primi çok işe yarıyor

Apprentice
    Doğrudur adamın oyunda olmasıda var ve adamın kalesinde forvet oyuncusu vardı yenilmiştim böyle tuhaf maçlarımda oldu Ama dediğiniz gibi teşvik primi çok işe yarıyor
    Ben bir ara sakatlanmıl kalecimi hiç çıkarmadım. yedeği olmadığından 1 maçta 2 si aynı anda sakatlanınca iyileşene kadar sakat sakat çıktı . İyi kurtarışlar yaptı yenilmedimde hiç.tek fark morali artmıyor kendin basıcan dinlenme paketi ile birde becerisi artmıyor .

Page 1 of 2 12 LastLast