Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: 3 Nisan'da Kupa Güncellemesi Geliyor !

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

3 Nisan'da Kupa Güncellemesi Geliyor !

Merhaba Menajerler;

Bir sonraki Top Eleven sezonunda artık kupadaki rakiplerin güçleri birbirine yakın olacak.

Şimdiye kadar bu konudaki yazdıklarınız dikkate alındı ve artık adil bir rekabet için birbirine dengeli takımları eş değer bir gruplama olacak.

Artık , ortalama kalite takımda imzalanmamış oyuncu olsa bile , her takımın en iyi 14 oyuncuları baz alınarak hesaplanıp bu şekilde bir gruplama olacaktır.

Artık daha adil bir Kupa macerası bizleri bekliyor

3 Nisan'da Kupa Güncellemesi Geliyor !-cup-update-3.jpg

Rookie
    Yani düşük yıldızlı oyuncuları yedekte tutmak bir işe yaramıyacak dimi?

Newbie
    hiç birşey değişmedi benim takım değerim 28 mi ne bakıyorum rakiplerim 32+

Apprentice
    Demekki güncelleme için oyüzden kapattılar sunucuları.Bu şekilde olması güzel olmuş bakalım dediğiniz gibimi olucak şampiyonlar ligi maçı filan. Mehmet bey maç oynadıkca moral yükselmiyordu aksine düşüyordu maç oynadıkca bu konuda rapor hazırlamıştınız sonucu ne oldu paylaşırmısınız. Merak ettim ne diceklerini.

Rookie
    Aynen 17. seviye oldum adam 19. seviye karşılaşsak 5 atar bana bunu engelliyemiyorlar

Rookie
    14 oyuncudan 3 oyuncuyu düşük yıldızlı olarak koyuyorlar diğer yedekleri satıyorlar

Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    Demekki güncelleme için oyüzden kapattılar sunucuları.Bu şekilde olması güzel olmuş bakalım dediğiniz gibimi olucak şampiyonlar ligi maçı filan. Mehmet bey maç oynadıkca moral yükselmiyordu aksine düşüyordu maç oynadıkca bu konuda rapor hazırlamıştınız sonucu ne oldu paylaşırmısınız. Merak ettim ne diceklerini.
    Sonucu hemen demiyorlar sonuç olarak güncellemeler de açıklanıyor o da sorun çözüldüğünde yani

Quote Originally Posted by mosbcina View Post
    hiç birşey değişmedi benim takım değerim 28 mi ne bakıyorum rakiplerim 32+
    Bende değişen bişi görmedim evet

Apprentice
    Değişen bişi olsaydı şaşardım zaten.Bu oyunun geliştirici (Arge) takımı çok zayıf ve beceriksiz.

Newbie
    Ş.ligindeki 3 rakibimde lvl 26 ben 25 fena degiştirmişler ş.liginde üst ligden takımın benim grubumda ne işi var. çok enteresan. kupada hadi tamam. alt üst ligler karışık.

Ş.ligi komik oldu. resmen sana su yok diyorlar. şimdi diger gruplara da baktım orda da 26 lvl den takımlar var . 25 lvl şampiyonları yada ilk dört takımları tatile mi çıktı.

Bu adam şimdi 2-3 adam transfer etse bana çok fena seviye farkı atıcak.

Page 1 of 2 12 LastLast