Results 1 to 7 of 7

Thread: Destek Ekibi hakkında

Apprentice

Destek Ekibi hakkında

Arkadaşlar birçoğunuz destek ekibi ile iletişim kurmuşsunuzdur. Ancak fark ettiniz mi bilmiyorum ama insanlar sinirliyken, bir mesaj yazdığında derdini anlatmaya çalışıyor ve çözümler bekliyor ancak bu böyle olmuyor. bugüne kadar yaklaşık olarak 50 ye yakın iletişim kurmaya çalışmışımdır ama gel gör ki hiçbir gelişim, farklılık görmüyorum. mesajıma karşılık hep otomatik, kalıplaşmış mesajlar.. ben farklı mesajlar yazdığım halde üst üste 2 defa aynı mesajı gönderdiğini biliyorum. ve de yetmezmiş gibi geçenlerde yine iletişim kurmaya çalıştığım kişi kendiliğinden sohbeti bir anda sonlandırdığını gördüm. dedim ki bunlar mı her geçen gün kendilerine geliştiriyor, bunlar mı bizleri dinleyip gelişim kaydediyorlar?

bu konuda artık bir değişim bekliyorum insanlara daha yardımcı olabilen ve direk kopyala yapıştır mesajlar haricinde insanların sorunlarını algılayıp bu konuda gelişime gitmeye çalışanları görmek istiyorum. çok zor bir şey değil sadece insanları anlamak...

Newbie
    Ligin en boktan takımının namağlup lider olduğu bir oyundan ne beklersin hocam ben sildim oynamayavagim sağ sinirlerim bozuluyor cunku

Apprentice
    doğru söylüyorsunuz. ben bu mücadeleyi yaklaşık olarak 8 aydır falan veriyorum. yaklaşık 50 ye yakın destek ekibine mesaj göndermişimdir, adaletsiz sonuçların giderilmesine dair ama yapacak bir şey yok geliştirme göstermiyorlar, sadece görsel açıdan kendilerini yeniliyorlar..

Newbie
    Valla hocam bugün bu maçta üç sifir öne gctim takım son on dakikada berabere kaldı hemde lig sonuncusuyla sonra baktım lider takima ligin en güçlü takimina deplasmanda fark atmış lidee takimda ligin en zayiflarindan belkidenen zayifidir

Newbie
    Tapatalk ile eesim gondermeyi bilmiyorum bilsem aticam sizebtakim

Newbie
    O kadar çok sinirlendim ki destek ekibine yazipnkufur ettim

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    Arkadaşlar birçoğunuz destek ekibi ile iletişim kurmuşsunuzdur. Ancak fark ettiniz mi bilmiyorum ama insanlar sinirliyken, bir mesaj yazdığında derdini anlatmaya çalışıyor ve çözümler bekliyor ancak bu böyle olmuyor. bugüne kadar yaklaşık olarak 50 ye yakın iletişim kurmaya çalışmışımdır ama gel gör ki hiçbir gelişim, farklılık görmüyorum. mesajıma karşılık hep otomatik, kalıplaşmış mesajlar.. ben farklı mesajlar yazdığım halde üst üste 2 defa aynı mesajı gönderdiğini biliyorum. ve de yetmezmiş gibi geçenlerde yine iletişim kurmaya çalıştığım kişi kendiliğinden sohbeti bir anda sonlandırdığını gördüm. dedim ki bunlar mı her geçen gün kendilerine geliştiriyor, bunlar mı bizleri dinleyip gelişim kaydediyorlar?

bu konuda artık bir değişim bekliyorum insanlara daha yardımcı olabilen ve direk kopyala yapıştır mesajlar haricinde insanların sorunlarını algılayıp bu konuda gelişime gitmeye çalışanları görmek istiyorum. çok zor bir şey değil sadece insanları anlamak...
    Bunu ileteceğim