Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Thread: Top Eleven Turkiye Destek Hatti Hakkinda Ne Dusunuyorsunuz?

Rookie

Top Eleven Turkiye Destek Hatti Hakkinda Ne Dusunuyorsunuz?

Son zamanlarda bana yapilan sikayetlerden edindigim bilgiye gore Top Eleven Turkiye Destek Hatti ile birkac sorun yasayan menajerlerimiz varmis. Siz Top Eleven Turkiye Destek Hatti'dan memnunmusunuz? Dusuncelerinizi ve sikayetlerinizi sebepleri ile acik bir sekilde buraya yazarsaniz bu sorunun giderilmesi icin elimden geleni yapacagim.

Newbie

Angry Tokken

Quote Originally Posted by GoKiLL View Post
    Son zamanlarda bana yapilan sikayetlerden edindigim bilgiye gore Top Eleven Turkiye Destek Hatti ile birkac sorun yasayan menajerlerimiz varmis. Siz Top Eleven Turkiye Destek Hatti'dan memnunmusunuz? Dusuncelerinizi ve sikayetlerinizi sebepleri ile acik bir sekilde buraya yazarsaniz bu sorunun giderilmesi icin elimden geleni yapacagim.
    Aldıgım 500 Token gelmedı NE zaman Gelir ?

Newbie
    slm yükledigmiz kartımzıdan cekilen tokenler halen gelmedi ne yacagiz bze bir yardimc olun.....178 token 36 tl cektirdim 3 gün oldu halen gelmedi....

Newbie
    Bizm tokenler gelmed halen üstün bir bardak su icicez sanirimmm..

Newbie
    Gokilll bir bilgi versen sevincez arkadasimmmm bu sin cözümü yokmuu......

Rookie
    Rullaz Tokenin geldimi? Gelmedi ise forumdaki hata bildirimi kismina tikla ve acilan sayfada sikayetini yaz, Yazarken detaylari unutma ayrica facebook id numaranida yaz(bu numarayi oyunda yardim bolumune tiklayarakta bulabilirsiniz). Sana 48 saat icinde cevap yazacaklardir.

Newbie
    80 token aldım iletişimede geçtim tokenim yatmamıştı hesabıma hesabınıza yatırılmıştır diye cvp attı hala hesabımda değil ve 3 gün oldu nasl 48 saatte cvp veriyrlar merak ediyorum cevaap verdide noldu işimi halletmedilerki hala da cevap vermiyorlar

Newbie
    Facebook uzerinden aldiginiz tokenleri direkt oyuna yuklemiyor. Siz orda facebook kredisi aliyorsunuz. Buyuk ihtimalle sizinde oyledir. O kredileri top elevev hesabiniza alin o zaman sorun kalmiyor.

Newbie
    yok kardeş sıfır kredi gözüküyor cevap verdi destek ekibi hesabına yüklenmiştir tokenler diye ama yok hiç gelmedi tokenler 4 gün oldu halada cevap yok 48 saatte veriliyor güya cevap nasıl iş anlamadım

Newbie
    Ben sadece 1 kez fb tan aldim o da fb kredisi olarak yuklenmisti 2 saat sonra sans eseri gordum. Fiyatlar inanilmaz ucuk turkiye icin. Ben token alacagim zaman america yada norvecten arkadaslara rica edip ordan aliyorum. Bu arada forum destek hatti 0 ingilizce yada turkce 2 side berbat. Biraz sorunlara egilmesi lazim sirketin

Page 1 of 3 123 LastLast