Results 1 to 3 of 3

Thread: lige yenilgiyle baslamak

Newbie

lige yenilgiyle baslamak

Her sezon olduğu gibi yine bu sezonda lige yenilgiyle başladık hemde ligin zayif takımlarından birine hemde kendi sahamda benim kalite %105 rakibinki ise %64 çok saçma bir durum ama yapacak birsey yok taktiği değiştirdim artik 4-1-4-1 oynayacağım

Newbie
    Allah bakanı versin oyun yeni sezona 69 tokenli iki tane oyuncu alarak başladım hem ligde hemde şampiyonlar liginde en zayif takımlara yenildim rakiplerimin futbolcuları hep iki uc yıldızlı sadece ve topla oynama %80 bende mehmet minkil bu nasıl.oluyor bir aciklayiver hele

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Kenan Akın View Post
    Allah bakanı versin oyun yeni sezona 69 tokenli iki tane oyuncu alarak başladım hem ligde hemde şampiyonlar liginde en zayif takımlara yenildim rakiplerimin futbolcuları hep iki uc yıldızlı sadece ve topla oynama %80 bende mehmet minkil bu nasıl.oluyor bir aciklayiver hele
    Ben oyunun yapımcısı veya sistemsel düzenleyeni değilim bu forumda görülen hataları tek tek "Ay olarak" raporlayıp sunarım ve geliştirmeler için önerilerde bulunurum.Senin 69 tokenli oyuncunu ben göremiyorum farzet ki gördüm bu oyuncuna bir katkı sağlayamam Bu senin yaşadığın soruna gelince ben daha çok yaşadım.Bunu da http://forum.topeleven.com/top-eleve...15-2016-a.html burada görebilirsin