Results 1 to 5 of 5

Thread: Böyle eşleşmenin

Apprentice

Böyle eşleşmenin

Bu eşleşmeyi ayarlayanları tek tek öpücem artık. kupa ve şampiyonlar ligi eşleşmesinde adamlar 7 .8 seviye benim seviye 6 bende diyorum bu adamlar neden çok güçlü .Aşağı yukarı yüzdeler yakın .Ama world clas değerleri yüksek. 40 . seviye oyuncu bile var ya yuh artık. Adamın oyuncularının world Clas değeri benim takımın 2 katı yuhh

Böyle eşleşmenin-ekran.jpgBöyle eşleşmenin-ekran-al-nt-s-.jpg
    Last edited by Ahmet T. Öncü; 06-02-2016 at 09:13 PM.

Newbie
    Bende de durum farklı değil. Hem Ligde hem kupada hem ş.liginde sıfır çekmeye alışın diyorlar.

Böyle eşleşmenin-kupa.jpgBöyle eşleşmenin-lig.jpg

Rookie
    Yuh be 40. Seviye nedir ben 3 seviye görünce ağlıyorum gerçi baş ediyorum ama o nedir öyle arada 34 seviye çok saçma

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    Bu eşleşmeyi ayarlayanları tek tek öpücem artık. kupa ve şampiyonlar ligi eşleşmesinde adamlar 7 .8 seviye benim seviye 6 bende diyorum bu adamlar neden çok güçlü .Aşağı yukarı yüzdeler yakın .Ama world clas değerleri yüksek. 40 . seviye oyuncu bile var ya yuh artık. Adamın oyuncularının world Clas değeri benim takımın 2 katı yuhh

Click image for larger version. 

Name:	Ekran.jpg 
Views:	30 
Size:	90.7 KB 
ID:	67873Click image for larger version. 

Name:	Ekran Alıntısı.jpg 
Views:	30 
Size:	90.7 KB 
ID:	67874
    Bu menajer seviye olarak 40. seviyeye kadar ilerlemiş fakat yeni bir kulüp devralarak 6. seviyeye gerilemiştir. Bu yüzden sizinle eşit bir seviyede. Kulüp seviyesi resimden de görülebileceği gibi 6 yazıyor Bunda kesinlikle bir sorun yok.

Apprentice