Results 1 to 5 of 5

Thread: Patron Çıldırdı :)

Apprentice

Patron Çıldırdı :)

Oyunun saçmalıklarından bıktım.oyunu silmeden önce uygulamalardan oyuncuları azat edeyim dedim. Emre Mor gol makinasıydı yazık olmadı valla

https://www.youtube.com/watch?v=B3yz...ature=youtu.be

Newbie
    takım hep mi yenilir be kardeşim .her maç sonu açıklamada yazana dikkat : kazanma şansımızı arttırmak için antreman yapmalıymışız.yani diyorki antreman yap kazan yoksa yenilirsin ee antreman yapınca güç azalıyor ne olacak token alacaksın .amaç belli token satmak.antreman yapmadığım için 4 sezondur ilk 7 ye bile giremiyorum 35 leveldeyim şimdiye kadar herşey iyi idi ne zaman bu tuzak güncelleme yapıldı iş bitti .bu saatden sonra oynayan olmaz bu oyunu geçmiş olsun.

Apprentice
    ben yedek kadro ile antreman yapıyordum . ilk 11 ile antreman yapmak zorunda değilsin.İstersen 1 oyuncu ile 4 defa antreman yap.Ben farklı sebeplerden dolayı bıraktım oyunu.Beklenmedik sonuçlar yüzünden.Beklenmedik sonuçlar elbette olur ama her zaman olmaz. 7 sezondur emeğimin karşılığını alamadım şampiyonlar liginde ve kupada . Hep lig 1 . liği ile bitirdim .Yüzlerce token harca . Yeşil paket ile oyuncu geliştir . Senden güçsüz adam gelsin oyuna girip takımı yönlendirmesin yinede seni şamp. liginden elesin.Federasyon maçındaki saçmalıklar ve Çinlilerin yaptığı illegal işleri daha işin içine koymuyorum.Gerçi geride kaldı bunlar geride kalanlar düşünsün .

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    ben yedek kadro ile antreman yapıyordum . ilk 11 ile antreman yapmak zorunda değilsin.İstersen 1 oyuncu ile 4 defa antreman yap.Ben farklı sebeplerden dolayı bıraktım oyunu.Beklenmedik sonuçlar yüzünden.Beklenmedik sonuçlar elbette olur ama her zaman olmaz. 7 sezondur emeğimin karşılığını alamadım şampiyonlar liginde ve kupada . Hep lig 1 . liği ile bitirdim .Yüzlerce token harca . Yeşil paket ile oyuncu geliştir . Senden güçsüz adam gelsin oyuna girip takımı yönlendirmesin yinede seni şamp. liginden elesin.Federasyon maçındaki saçmalıklar ve Çinlilerin yaptığı illegal işleri daha işin içine koymuyorum.Gerçi geride kaldı bunlar geride kalanlar düşünsün .
    Ahmet forumu bırakmamışsın

Apprentice
    Doğru diyorsun forumu bırakmadım daha.Ama demiştim foruma video koyucam diye Zamanı gelince forumuda unuturuz.