Results 1 to 10 of 10
Like Tree2Likes
  • 1 Post By siyah
  • 1 Post By benben26

Thread: Takımının neden güçlü olmadığını mı merak ediyorsun? Tartışalım

Rookie

Takımının neden güçlü olmadığını mı merak ediyorsun? Tartışalım

Top Eleven kullanan tüm menagerler genelde ya kendi takımı kuvvetli olduğu halde karşı rakibi çeşitli nedenlerden dolayı yenemez ya da takımı güçsüzdür nasıl güçlendirebileceğini merak eder ve buna göre kullanıcıların belirli çözümleri vardır. Bunlar nelerdir?

Newbie
    Bence bunlar yoğunluğa göre germe,antreman gibi çalışmalarla oyuncular güçlenir ve özellikler kazandırılır. Tabi abartmayıp oyuncularun sakatlık riski ve kondisyon düşüklüklerine sebep olmamak gerek.
    GoKiLL likes this.

Newbie
    Aslında karşındaki rakibinin güçsüz halde seni yenmesi çok sinir bozucu birşey. Ama her şey oyuncu gücünede bakmıyor aynı zamanda taktiğe bakıyor bende o taktik süper işe yararken sende işe yaramıyabilir bunu kendin oyuncularına bakarak mevkilerine bakaraktan takik yapman gerekir. Aynı zamanda iç taktiklerde çok önemlidir.

Bu oyuncu çok güçlü diye o oyuncuyu almayın taktiğinize göre gerekli mevkide oyuncu alın.
    GoKiLL likes this.

Newbie
    Quote Originally Posted by benben26 View Post
    Aslında karşındaki rakibinin güçsüz halde seni yenmesi çok sinir bozucu birşey. Ama her şey oyuncu gücünede bakmıyor aynı zamanda taktiğe bakıyor bende o taktik süper işe yararken sende işe yaramıyabilir bunu kendin oyuncularına bakarak mevkilerine bakaraktan takik yapman gerekir. Aynı zamanda iç taktiklerde çok önemlidir.

Bu oyuncu çok güçlü diye o oyuncuyu almayın taktiğinize göre gerekli mevkide oyuncu alın.
    Merak ettiğim bir konu var, takım içerisindeki milliyet dağılımı takım performansını etkiliyor mu ? Benim şu anki ortalamam 87,6 ama Kupa'da 2 seferdir benden çok çok düşük puanı olan takımlara yeniliyorum hem de açık bir farkla ? Takım kurulumu 4-4-2 standartında oynuyorum, öneriniz var mı yetkili bir arkadaş konuyla ilgili bilgi sahibiyle yanıtlarsa sevinirim.
    Teşekkürler.

Newbie
    Bende şu anda 70,3 takım gucu sevıye 11 de mucadele etmekteyım yupermannn gıbı taktık olarak bu zamana kadar 4-4-2 taktıgınden vaz gecmedım ve hep başarılı oldum 11. sevıyeye kadar 14 takımdan bırı 73,3 gucunde dıgerlerınden 6 tanesı 69,6 vs gıbı guclerde gerı kalanı ıse 60,4 -60,6-64,3 guclerıne sahıp takım sureklı yenılmeye basladı kondısyon moral ve sakatlık konusunda ıyı durumda full genel olarak fakat sureklı yenılmesının onune gecemedım bu neden kaynaklanıyordur en son yenıldıgım takım deplasmanda 60,3 gucunde 70,3 gucunde olan takımım yenılıyor bıktırmaya basladı ıyıden ıyıye nasıl bı ızlenım yapmalıyım yardım edecek veya fıkır verecek arkadasa tsk ederım

Newbie
    Quote Originally Posted by karakanstyle View Post
    Bende şu anda 70,3 takım gucu sevıye 11 de mucadele etmekteyım yupermannn gıbı taktık olarak bu zamana kadar 4-4-2 taktıgınden vaz gecmedım ve hep başarılı oldum 11. sevıyeye kadar 14 takımdan bırı 73,3 gucunde dıgerlerınden 6 tanesı 69,6 vs gıbı guclerde gerı kalanı ıse 60,4 -60,6-64,3 guclerıne sahıp takım sureklı yenılmeye basladı kondısyon moral ve sakatlık konusunda ıyı durumda full genel olarak fakat sureklı yenılmesının onune gecemedım bu neden kaynaklanıyordur en son yenıldıgım takım deplasmanda 60,3 gucunde 70,3 gucunde olan takımım yenılıyor bıktırmaya basladı ıyıden ıyıye nasıl bı ızlenım yapmalıyım yardım edecek veya fıkır verecek arkadasa tsk ederım
    bence oyuncuların birbirleri ile sürekli oynaması da bir etken. sürekli oynayınca birbirlerine alışıyor ve daha iyi sonuçlar alıyorlar

Newbie
    60,4 60,6 gibi takımlarda yedeklerde 2 3 yıldızlı oyuncular çoksa ortalama düşük görünüyor.aslında ilk 11in ortalamasına bakmak daha etkili.

Newbie
    Arkadaşlar benim bugün çok önemli bir şampiyonlar ligi maçım var karşı takımın kalitesi 25.4 benim takımımın kalitesi 26.5
    Gelelim Sizden isteyecegim seye dizilişimi nasıl yapmalıyım
    Karşı Takımın Dizilişi
    gk
    dr dc dc dl

mr mc ml

amc

st st
    BENİM DİZİLİŞİM VE EMİRLERİM NASIL OLMALI SİZCE YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ LÜTFEN

Newbie
    3dc - 1dmc - mr mc mc ml - 2st olabilir. Ben olsam 4 -1dmc - 3mc -2 st ile oynardim. Mac icerdeyse maci izleyip + orantili bilet fiyatiyla %5 seyirci bonusu da alirsan bu taktikle kazanirsin. Normal ,ortadan , kendi sahanda pres, top calma sekli normal ve uzun pas. Ofsside yada kontra arak kullanma.

Basarilar

Newbie
    maglubiyyeti taktike baglamak teselliden baska bisey degildir. 2mizde 4-4-2 oynuyoruz genel kalite bende 123 onda 114. kim kazandi dersin? ilk yari atilan sutlar 1-9 tam saha pres yaptim topasahip olma 39-61%. macin kahramani benim takimimda neden 1-0 kaybediyorum sence?