Results 1 to 9 of 9

Thread: Bu oyuncu hile kullanıyor !!!

Newbie

Bu oyuncu hile kullanıyor !!!

Merhabalar sevgili TOP ELEVEN yetkilileri bende ilk gördüğümde gözlerime inanamadım birinin kendi seviyesinde bunu yapması imkansız en az 100000 token lazım var o kadar token'in ne kadar maliyete sebeb oldugunu tahmin edin ama şu oyuncuda öyle birşey var hile kullandıgı için lütfen bir bakın Zoe Vogel takımının ismide borussia zoe adam baştan aşağı hile böyle birşeyin imkanı yok lütfen kotnrol edin !

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by lord113 View Post
    Merhabalar sevgili TOP ELEVEN yetkilileri bende ilk gördüğümde gözlerime inanamadım birinin kendi seviyesinde bunu yapması imkansız en az 100000 token lazım var o kadar token'in ne kadar maliyete sebeb oldugunu tahmin edin ama şu oyuncuda öyle birşey var hile kullandıgı için lütfen bir bakın Zoe Vogel takımının ismide borussia zoe adam baştan aşağı hile böyle birşeyin imkanı yok lütfen kotnrol edin !

Selamlar;

Resim olarak ekran görüntüsü atarsan sevinirim

Newbie phenomen0n's Avatar
    Quote Originally Posted by lord113 View Post
    Bildiğim kadarıyla bi hanımefendi. Yaklaşık 7-8 sezondur takip ediyorum kendisini. Hile değil bu. Biraz emek biraz da para var. Ben de %140ları gördüm. O %160ları görüyor. Oyunla çok fazla vakit harcayan biri olarak söylüyorum bunu imkansız değil. Tokensiz yapılamaz ama öyle 100000 tokene de gerek yok. 2000 token ile de yapılabilir 10000 token ile de. Emek gerek

Quote Originally Posted by phenomen0n View Post
    Bildiğim kadarıyla bi hanımefendi. Yaklaşık 7-8 sezondur takip ediyorum kendisini. Hile değil bu. Biraz emek biraz da para var. Ben de %140ları gördüm. O %160ları görüyor. Oyunla çok fazla vakit harcayan biri olarak söylüyorum bunu imkansız değil. Tokensiz yapılamaz ama öyle 100000 tokene de gerek yok. 2000 token ile de yapılabilir 10000 token ile de. Emek gerek
    Bunu Destek ekibimiz inceleyince karar verecektir

Rookie
    Quote Originally Posted by phenomen0n View Post
    Bende görmüştüm sanırım 55. seviye

Antonio Gustavo Hernandez
    Guest
    Takımı yeni kurduysa 2000 Token yeterli olmayabilir, ancak oyuncuları 19, 20, 21 yaşlarında, önerilerden alınmışsa veya geçen sezon efsane seviyesi olup süperstar seviyesine düşmüşse mümkün. Öyle değilse bile Phenomen0n'ın da söylediği gibi 10000 Token yeterli olur. Hile olacağını ben de pek zannetmiyorum. Parası ve boş vakti çoktur, oyundan başka pek meşgalesi yoktur. Soyadından dolayı Hollanda'lı olduğunu düşünüyorum, şu ana kadar gördüğüm kadarıyla Hollanda'lılar bu oyuna para yatıranların başında geliyor.

Newbie phenomen0n's Avatar
    Kendisi Alman 6-7 sezondur bu şekilde ilerliyor hep. Takipte olduğum için biliyorum.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Antonio Gustavo Hernandez
    Guest
    Anladım. Ona gelen öneriler de o seviyelerde olabilir o halde. Çünkü benim de takımımın genel seviyesi 5 yıldız ise maksimum %104'lük futbolcu geliyor. Gözlemciden birkaç oyuncu aldığımda %119'un altında geldiğini görmedim.

Çoğu hesaplar inceleniyor Freud Ekibimiz tarafından ve dediğiniz tarzda etik dışı bir şey söz konusu olunca hesabı kapatılıyor.Malesef ki bu hesaplarda hile olayına çok nadir rastlanıyor.Çünkü gelen güncellemeler buna izin vermeyen sistemler ile geliştiriliyor.